S.W.A.T.
86/100 - 41×

S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Amy Farrington (Piper Lynchová), Rochelle Aytes (Nichelle Carmichaelová), Louis Ferreira (William 'Buck' Spivey), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker), Bre Blair (Annie Kayová)

S.W.A.T.

S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

S.W.A.T. je americký krimi seriál, který vytvořili Shawn Ryan (tvůrce The Shield) a Aaron Rahsaan Thomas na motivy stejnojmenného seriálu z roku 1975. Seriál se točí okolo seržanta Daniela „Hondo“ Harrelsona, afroamerického občana Los Angeles a bývalého mariňáka, který je poslední možnou záchranou k snížení napětí mezi černošskou komunitou a policií. Jelikož je loajální vůči svým kolegům i těm, kterým slouží, je ideální volbou k vedení týmu.

Od roku 2017 je seriál vysílán na stanici CBS a je produkován Original Film, CBS Television Studios a Sony Pictures Television.


(Hondo na plakátu k čtvrté sérii, Foto: CBS)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Adm1

ultra klišé, nerealistické, rasizmus a vykreslovanie černochov ako neviniatka dookola utlačovaných je to otravné jak ******

24.1.2021 | 21:05:28
xflori01

Průměrný seriál. Není to špatné, ale vůbec mě to netáhne si každý týden pustit další díl.

webmaster
26.6.2020 | 16:37:42
MichalFingerhutOV

Je to sice klišé,ale baví mě to!

11.5.2020 | 16:11:34
Billy the Kid

mi se to líbí, i když je to ultra klíše :) a někdy je to dost nerealistické :)

17.10.2018 | 15:36:02
RedRose

Po 20-ti dílech musím napsat, že začátky byly těžké a prvních asi 5 dílů mi to moc nesedělo, ale potom se to zlepšilo a je to fakt dobře koukatelné i stravitelné… Občas tam je klasicky trochu moc toho patriotismu, oddanosti a bratrství, ale jde to vydržet… Nic-méně pořád se nemůžu ubránít srovnání s kanadským seriálem Flashpoint, který byl prostě celkově o něco lepší…

4.7.2018 | 19:58:14
Kalam

po 12 dílech musím říct, že to je super seroš se swat tématikou. Slušná akce, případy a skvělé oblíbitelné postavy, nic na namáhání mozku, ale na relax určitě super.

4.3.2018 | 23:00:55
otikk

Jako určitě to za šanci stojí.

28.11.2017 | 23:19:45
Elivita

Tak první díl nebyl úplně špatnej. Určitě bych tomu dala šanci.

19.11.2017 | 19:36:29

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S04E18: Veritas Vincint

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky @spajk.

Prvních pět sérií se vysílalo na stanici AXN s českým dabingem.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama