S.W.A.T.
86/100 - 41×

S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Amy Farrington (Piper Lynchová), Rochelle Aytes (Nichelle Carmichaelová), Louis Ferreira (William 'Buck' Spivey), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker), Bre Blair (Annie Kayová)

William 'Buck' Spivey

William 'Buck' Spivey

Bývalý velitel týmu.

Sezóny 3
2017 - 2020

Seržant William ‚Buck‘ Spivey je bývalý velitel týmu. V prvním díle, Pilot, při honbě za kriminálníky omylem zastřelil nevinného černošského teenagera, za což byl od policie vyhozen. Jako nový velitel týmu místo něj nastoupil Hondo. O Buckovi bylo známo, že je nejlepší vyjednávač. Po odchodu ze S.W.A.T. si založil vlastní bezpečnostní firmu, kde figuroval jako spoluvlastník. Na začátku třetí řady v ní nabídl práci Deaconovi. Přes vyhození ze S.W.A.T. se ale nedostal – začal trpět depresemi, úzkostí, začal pít, být náměsíčný a v díle Stigma se rozhodl spáchat sebevraždu. Tým se k němu ale dostal včas a rozmluvili mu to.

(Hondo a Buck v díle Radical, Foto: CBS)

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S04E18: Veritas Vincint

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky @spajk.

Prvních pět sérií se vysílalo na stanici AXN s českým dabingem.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama