Salem
76/100 - 127×

Salem

První seriál stanice WGN America se odehrává v 17. století ve městě Salem, kde právě probíhají nechvalně známé čarodějnické procesy. Pojďme společně v tomto seriálu odhalit pravdu ohledně dění v Salemu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | WGN America | 45 minut
hrají
Seth Gabel (Cotton Mather), Xander Berkeley (Soudce Hale), Stephen Lang (Increase Mather), Tamzin Merchant (Anne Hale),


Aktualizace postav ze Salemu

Aktualizace postav ze Salemu

Starší i nové postavy se vám přicházejí představit. Mocné čarodějnice i démonická stvoření.


5 0
6.11.2016

Sebastian Von Marburg (Joe Doyle)
Sebastian je synem mocné čarodějnice hraběnky Marburgové. Je žádostivý, arogantní a často infantilní. Je zamilován do Mary Sibleyové, ta jej však odmítá. Spolupracuje s ďáblem na přetvoření světa.


Wendell Hathorne (Jeremy Crutchley)
Přísný puritán, který netoleroval smírčího soudce Hala, protože se domníval, že je příliš liberální. Záviděl mu moc a bohatství. Je fantastický řečník, který umí okouzlit dav svým projevem. Po smrti soudce Hale, kterého zabila jeho dcera Anne, se Wendell stal soudcem Salemu.


Sentinel (Samuel Roukin)
Démon, který byl povolán na svět, aby asistoval při vzestupu Ďábla. Vynořil se ze země při deštivé noci.Ingrid Von Marburg (Lucy Lawless)
Hraběnka je jedna z posledních „pravých čarodějnic“. Během několika století převzala na sebe různé podoby včetně Hekaté, Médei či Báthory. V době, kdy byl Ďábel svržen, byla mladou dívkou. Byla jednou z prvních, kteří uzavřeli s padlým andělem smlouvu a také jeho první milenka a ctitelka. Její jedinou slabinou je dřevěná rakev, kde je uloženo její první tělo, do kterého se vrací pokaždé, když zemře, tím je nesmrtelná. Zasloužila se o přivedení ďábla zpět na zem.

Ďábel (Oliver Bell)
Je pánem podsvětí a vládcem čarodějnic. Bojuje proti křesťanskému Bohu. Čarodějnice na celém světě se jej snažily povolat na zem, to se však podařilo až po zahájení Velkého rituály čarodějnicí Mary Sibley. Poté, co do Salemu dorazila hraběnka Marburgová, převzala vedení úkolu přivedením Temného pána. Hraběnka oznámila, že schránkou pro ďábla je Maryin syn John, to se Mary nelíbilo a odmítla přivolat ďábla do jejího syna. Hraběnka ho i přes odmítnutí do Johna přivolala. Teď začíná ovládat Salem a tvoří plán na přetvoření světa a to vyvražděním všech lidí.

Petrus (Christopher Berry)
Osamělý jasnovidec, žijící v lese, který mluví se svými zvířaty a používá je ke sledování ostatních. Sám je slepý, což naznačují jeho čiřé modré oči. Pomáhá Mary a Titubě.


Dollie Trask (Sammi Hanratty)
Poté, co se Mercy stala čarodějnicí, se Dollie stala členkou jejího covenu. Nikdy se nepovažovala za příslušnici puritánů. K Isaacovi Waltonovi si vytvořila bližší vztah, Isaac ji i po její smrti stále miluje.


Starší
Je skupina mocných čarodějnic. Jako zbytek starověkých essexských čarodějnic, které přežily evropský hon na čarodějnice, mají hnisající vředy a jsou oblečeni v hadrech.


Tak to jsme si představili dalších 8 postav, jaká se vám zalíbila ? Nezapomeňte všechny nové postavy ohodnotit.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S03E10: Black Sunday

cz%
DOKONČENO

Překlad: @LuAn

Korekce: @Mass

Verze:

  • HDTV.x264-LOL
  • 1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-Juggalotus

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!