Salem
76/100 - 127×

Salem

První seriál stanice WGN America se odehrává v 17. století ve městě Salem, kde právě probíhají nechvalně známé čarodějnické procesy. Pojďme společně v tomto seriálu odhalit pravdu ohledně dění v Salemu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | WGN America | 45 minut
hrají
Seth Gabel (Cotton Mather), Xander Berkeley (Soudce Hale), Stephen Lang (Increase Mather), Tamzin Merchant (Anne Hale),


Postavy a herci se představují

Postavy a herci se představují

Již za měsíc začne seriál Salem a proto je nejvyšší čas podívat se na to, koho v seriálu uvidíme. Podívaná to bude vskutku zajímavá.


3 0
22.3.2014

Stanice WGN America, která stojí za seriálem Salem nás již pěknou dobu masíruje ukázkami na její první seriál vůbec, ale koho v seriálu vůbec uvidíme a jaká je základní charakteristika postav?

Ústřední dvojicí v seriálu bude Mary Sibley a John Alden.


Krásná, nemilosrdná a zranitelná taková je nejmocnější čarodějnice Salemu. Nosí v sobě velké tajemství a obrovskou touhu, což by mohlo ohrozit její postavení a sílu. Na jednu stranu zloduch a na druhou hrdinka, vždy je centrem pozornosti. Svou moc a vliv využívá k jejímu vzestupu v Salemu, ale také k vykonání pomsty na těch, kteří jí dohnali do této situace. Po návratu Johna Aldena se její svět zcela změní. Bez ohledu na to, jak je silná, tak Aldenův příchod vykolejí vše a na povrh se hrnou emoce závratné pomsty.

Krásný, pragmatický válečný veterán. Někdejší milenec Mary Sibley se vrací do rodného Salemu, aby zjistil, že je devastován šílenými hony na čarodějnice. Johnovi přijde, že se celé město zbláznilo, občanské svobody byly zrušeny a místo toho je uplatňováno mučení, kvůli strachu a paranoie z čarodějnic. John vůbec ničemu nevěří a uvědomí si, že Salem musí zachránit, protože Salem může být osudem Nového světa a pokud se mu podaří zachránit Salem, tak by mohl zachránit i Mary.

Dále v seriálu uvidíte:

Poháněn posedlostí a touhou. Cotton Mather je místní vzdělaný aristokrat, kteří jsou příznivci honů na čarodějnice. Odborník co se čarodějnictví a zloby týče. Cotton je autorem prvního amerického bestselleru zvaného Záblesky neviditelného světa. I když je známým lovcem čarodějnic, žije ve stínu svého otce a sní o vykročení z těchto stínů. Cotton žije v rozporu, ač je bohatým věřícím, který dodržuje zákon, má v sobě i své démony a bojí se, že by mohli být vymítáni.

Soudce Hale je nejvyšší politik v Salemu, který doufá v slávu. Je otcem Anny Hale a blízký důvěrník Mary Sibley. Je také členem spolku Vybraných, nejmocnějšího spolku ve městě. Ač puritán, tak je soudce Hale členem progresivního hnutí, které věří ve spravedlivé zacházení s čarodějnicemi. Soudce je však mužem přetvářky a těžko poznáte, kdy mu můžete věřit.

Tajemná a nestárnoucí Tituba je nepostradatelnou pomocnicí Mary Sibley. Tituba je služkou Mary, ale v soukromí se chová jako její nadřízená. Mary a Tituba mají dlouhou společnou minulost a zažily nepředstavitelné věci. I když je Tituba úzce spjatá s Mary, tak má i svá vlastní tajemství.


Nebojácná Anne je krásná a talentovaná umělkyně, také je velmi atraktivní pro navrátivšího Johna Aldena, což by se jí mohlo vymstít. Její krása nutí ženy k závisti a muže k zamilování se. Anne ráda testuje hranice toho, co může. Vzhledem k tomu, že je dcerou soudce Halea očekává se od ní způsobilé chování, ale Anne je rebelkou a odmítá se chovat podle starých městských pravidel.

Dcera reverenda Lewise je postižena mučením nevýslovné hrůzy. Lze na ni pohlížet jako na oběť zloby a čarodějnictví. Její proslulost začíná za branami města Salem.Příkladem nerozhodnosti je Issac Walton, který již od svých mladých let neví, co chce a vysloužil si tak přezdívku smilník Issac. Issac je zodpovědný za vývoz všeho odpadu z města. Tato špinavá práce vzbudila v Issacovi zájem o hon na čarodějnice. Velmi rychle tak pochopí, že některé věci nemohou být neviditelný.Tak to bychom si krátce představil všech osm základních postav, která z postav vás zaujala nejvíce a co říkáte na herecké obsazení?

Diskuze /1

sivoijoshua

Cotton Mather je dobrý výběr herce. Je to sympaťák a je velice dobrý co se týče hraní :)

7.4.2014 | 11:15:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S03E10: Black Sunday

cz%
DOKONČENO

Překlad: @LuAn

Korekce: @Mass

Verze:

  • HDTV.x264-LOL
  • 1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-Juggalotus

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!