Salem
76/100 - 125×

Salem

První seriál stanice WGN America se odehrává v 17. století ve městě Salem, kde právě probíhají nechvalně známé čarodějnické procesy. Pojďme společně v tomto seriálu odhalit pravdu ohledně dění v Salemu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | WGN America | 45 minut
hrají
Seth Gabel (Cotton Mather), Xander Berkeley (Soudce Hale), Stephen Lang (Increase Mather), Tamzin Merchant (Anne Hale),


Spoilery k epizodě Blood Kiss

Spoilery k epizodě Blood Kiss

Přinášíme vám oficiální popis druhé epizody druhé série, která nás čeká už dnes v noci. Zaplatí Mercy a její příznivkyně za čin brutálního násilí?


4 0
12.4.2015

S02E02 Blood Kiss

Po Mercyině brutálním činu násilí vyzývá Mary občany Salemu k ukončení čarodějné vzpoury. Navzdory nežádoucímu rozptýlení se Mary pokusí ukončit nebezpečí, které představují Mercy a její příznivkyně. Skoncuje jak s úmyslným čarodějnickým povstáním, tak s bývalou chráněnkou. Dr. Wainwright hledá další stopy, které by ho dovedly k původci rychle se rozšiřujícího moru. Jeho metody však vzbudí obavy u městské rady. Jedinou nadějí se zdá být umírající Izák, který ale neztrácí naději, povzbuzují ho myšlenky na pomstu Mary a Titubě. Mezitím se John Alden připravuje na velkou konfrontaci, do cesty se mu však připlete nečekaný spojenec. Syn Mary začíná projevovat další zneklidňující stránky své povahy. A Anne Hale se vydává na nepředvídatelnou cestu, kde zjistí víc, než očekávala.

(George Sibley a Maryin syn, Foto: WGN)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!