Salvation
89/100 - 50×

Salvation

Mladý student, který se věnuje technologickému odvětví, se dozví znepokojující zprávu. K Zemi se blíží obrovský asteroid, který na ni dopadne za zhruba půl roku. Se svým odhalením se proto ihned svěří Pentagonu.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
1 sezóna | CBS | 43 minut
hrají
Jennifer Finnigan (Grace Barrows), Santiago Cabrera (Darius Tanz),


Herecká posila v podobě Tovah Feldshuh

Herecká posila v podobě Tovah Feldshuh

S blížící se premiérou postupně přibývají informace o postavách a jejich představitelích. Nedávno se na internetu objevila zpráva o tom, že se dočkáme herečky známé především ze seriálu The Walking Dead.


3 0
3.7.2017

Tovah zná každý fanoušek zombie seriálu The Walking Dead. V tomto post apokalyptickém světě si herečka zahrála vůdkyni Deannu komunity Alexandrie.

Očividně jí vůdčí typ vyhovoval, neboť podle stanice CBS se Tovah Feldshuh zhostí podobné úlohy. Tentokrát ji uvidíme jako prezidentku Spojených států. Nebude se však jednat o hlavní postavu, takže se s herečkou nebudeme setkávat tak často.


playing the President of the United States for CBS. i am emboldened to pursue a peaceful inclusive policy and u know why

Příspěvek sdílený Tovah Feldshuh (@tovahfeld), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–06–29T10:16:35+0­0:00“>Čen 29, 2017 v 3:16 PDT</time>

Podle zdrojů bude prezidentka Pauline Mackenzie velmi oblíbená, avšak kvůli nadcházející události se dostane do rozporu se svým personálem.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!