Salvation
87/100 - 22×

Salvation

Mladý student, který se věnuje technologickému odvětví, se dozví znepokojující zprávu. K Zemi se blíží obrovský asteroid, který na ni dopadne za zhruba půl roku. Se svým odhalením se proto ihned svěří Pentagonu.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
1 sezóna | CBS | 43 minut
hrají
Jennifer Finnigan (Grace Barrows), Santiago Cabrera (Darius Tanz),


Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Brzy bude odhaleno velké nebezpečí, které ohrozí životy všech lidí na Zemi. Tým specialistů bude hledat způsob, jak odvrátit konec světa v čele s mladým studentem techniky.


4 0
4.7.2017

1. Pilot

Datum premiéry: 12. července 2017

Když mladý student Liam Cole zjistí, že přesně za 186 dní hrozí Zemi srážka s obrovským asteroidem, uvědomí miliardáře Dariuse Tanze a americkou vládu. Společně se tuto katastrofu pokusí odvrátit. Avšak brzy poté se tým dostane na stopu největší konspirace v dějinách Spojených států.


2. Another Trip Around the Sun

Datum premiéry: 19. července 2017

Liam a Darius spolupracují na zařízení, které je teoreticky nemožné sestrojit, aby odklonili dráhu asteroidu. Přitom jim pomáhá také Grace, která tímto riskuje téměř vše. Liam se vypraví domů do Bostonu, aby získal svůj výzkum, avšak narazí na něco mnohem závažnějšího a šokujícího.

3. Truth or Darius

Datum premiéry: 26. července 2017

Darius se dostává do okamžiku, kdy doslova soupeří s časem. Musí urychlit svůj plán na zastavení asteroidu dříve, než ho vojáci z Pentagonu uvězní. Mezitím musí Grace učinit zásadní rozhodnutí, které ovlivní životy miliony lidí a Liam se za nečekaných událostí shledává s Jillian.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!