Sanctuary (Svatyně)
80/100 - 43×

Sanctuary(Svatyně)

Podivní tvorové, o kterých většina lidí slýchá jen v pohádkách, pověstech a ústavech pro duševně choré, také potřebují místo, kde by mohli žit a složit hlavu, a kde nehrozí nebezpečí jim ani od nich. Doktorka Helen Magnus je proto s malým týmem vyhledává a dobrovolně či nedobrovolně ubytovává ve Svatyni.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Christopher Heyerdahl (Bigfoot), Amanda Tapping (Helen Magnus), Ryan Robbins (Henry Foss), Christopher Heyerdahl (John Druitt), Agam Darshi (Kate Freelander),

John Druitt

John Druitt

John poznal Helen a další tři studenty (Nigel Griffin, Nikola Tesla a James Watson) na Oxfordské Universitě, a společně byly známi jako Pětice. Kromě prohlubování svých znalostí se zajímali i o svět abnormálů. Jejich svět se však rapidně změnil, když Helen získala vzorek čisté upíří krve, kterou si všichni vstříkli do oběhu, a která jim dala neobyčejné vlastnosti. John získal schopnost teleportace.

S Helen se brzy staly velmi blízkými přáteli, až ji nakonec požádal o ruku. Jejich vztah však nabral rychlého konce, když jeho nastávající zjistila, že před ní skrývá svou druhou identitu jako londýnský Jack Rozparovač.


Helen o něm přes sto let neslyšela, než ji opět vyhledal, aby ho uzdravila pomocí své krve, ale místo toho ho otrávila. John tak vyhledal pomoc u přítele Tesly, ale když nesouhlasil s jeho plánem obnovit upíří rasy, snažil se ho přesvědčit pomocí elektrošoků, čímž načas utlumil jeho touhu po zabíjení.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe891

Zo začiatku som ho veľmi nemusel ale ukázalo sa že neni až taký zlý a vcelku zaujímavý.

11.6.2013 | 11:08:53

Titulky

Epizoda S04E13: Sanctuary for None 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama