Sanctuary (Svatyně)
80/100 - 43×

Sanctuary(Svatyně)

Podivní tvorové, o kterých většina lidí slýchá jen v pohádkách, pověstech a ústavech pro duševně choré, také potřebují místo, kde by mohli žit a složit hlavu, a kde nehrozí nebezpečí jim ani od nich. Doktorka Helen Magnus je proto s malým týmem vyhledává a dobrovolně či nedobrovolně ubytovává ve Svatyni.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Christopher Heyerdahl (Bigfoot), Amanda Tapping (Helen Magnus), Ryan Robbins (Henry Foss), Christopher Heyerdahl (John Druitt), Agam Darshi (Kate Freelander),

Kate Freelander

Kate Freelander
Sezóny 3
2009 - 2011

Kate se narodila v Mumbai, ale vyrůstal v Chicagu, ale poté, co byl její otec na policejní stanici zavražděn, se často stěhovali, až se její matka rozhodla přestěhovat zpět do rodné Mumbaie, zatímco Kate odešla do Montrealu.

Aby se sama probyla životem stala se z ní podvodnice a zlodějka s napojením na tajnou organizaci Cabal, pro které pracovala několik let, a tak získala rozsáhlé znalosti o jejich taktice a opatřeních.

Poprvé se objevuje na začátku druhé série v díle End of Days, když asistuje únosu jednoho účastníka projektu Montana. I když ji Will, Helen a Henry chytnou, zásilku však stihne předat a nakonec se ji podaří i utéct. Když však z poslední akce nedostane zaplaceno, dojde jí, že už je pro Cabal nepohodlná, a potom, co se jí snaží odstranit, nalezne útočiště ve Svatyni. I když zprvu neochotně, ale nakonec přeci, jim poskytne informace, které je zavedou do skladiště, kde na ně však čeká plně vyzbrojená a přeměněná Ashley. Kate se nakonec rozhodne ve Svatyni zůstat a bojovat proti upířím hybridům.

Když jsou upíři poraženi a Cabal rozdrcen, přesto se stále zdržuje v prostorách Svatyně, a když prokáže svou loajalitu, zůstává zde jako právoplatný člen týmu, kde přebírá povinnosti Ashley.

V alternativní budoucnosti měla s Willem syna Magnuse Zimmermana, ačkoli v současnosti vypadá nepravděpodobně, že by spolu navázali vztah, přestože několikrát o něj projevila velkou starost.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe891

Kate mala určite väčší potenciál ako ukázala škoda stala sa len druhou Ashly (sexy holka ktorá ale nevyužila plne svoj potenciál ako postava).

11.6.2013 | 11:04:49

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Titulky

Epizoda S04E13: Sanctuary for None 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama