Santa Clarita Diet
93/100 - 61×

Santa Clarita Diet

Sheila a Joel jsou manželé, kteří žijí se svou dcerou Abby nudným životem na předměstí Santa Clarita v Los Angeles. Vše se změní, když Sheila projde proměnou, kvůli které se změní její apetit a začne vyhledávat lidské maso.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 27 minut
žánr
Hororový, Komedie, Parodie
hrají
Drew Barrymore (Sheila Hammond), Timothy Olyphant (Joel Hammond), Liv Hewson (Abby Hammond), Skyler Gisondo (Eric Bemis)


Joel Hammond

Joel Hammond

Sheilin oddaný nekonfliktní manžel.

Sezóny 3
2017 - 2019

Joel je zcela obyčejný realitní makléř, který nemá moc rád změny v životě či nějaký rozruch a konflikty. Žije si pohodovým životem v malém městě Santa Clarita se svou manželkou Sheilou a dcerou Abby.

Jeho život se ale převrátí naruby, když se z jeho manželky nějako záhadou stane zombie. Na první pohled vypadá stejně jako vždy, ale uvnitř je nyní trochu divočejší a řídí se svými instinkty. Její největší změnou ale je to, že potřebuje jíst lidské maso.


Svou ženu ale nadále miluje, a tak společně s ní zakrývá stopy jejího násilného chování. Dojde to dokonce k bodu, že společně hledají oběti vhodné k zabití, aby měla Sheila stále co jíst.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fanta2pomeranc

Toho potřebuju mít doma. :D

19.5.2019 | 23:42:54
KaraSnowAllen

Nejlepší postava a asi nejlepší manžel na světě.

14.4.2019 | 9:39:27
FValek

Joel je asi nejvíc tolerantní manžel na světě, ale jelikož se chová jak osmiletý, tak to je v pohodě a situace mu i prospívá, aby ukázal, co v něm je. :D

12.4.2019 | 10:59:19

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama