Santa Clarita Diet
93/100 - 61×

Santa Clarita Diet

Sheila a Joel jsou manželé, kteří žijí se svou dcerou Abby nudným životem na předměstí Santa Clarita v Los Angeles. Vše se změní, když Sheila projde proměnou, kvůli které se změní její apetit a začne vyhledávat lidské maso.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 27 minut
žánr
Hororový, Komedie, Parodie
hrají
Drew Barrymore (Sheila Hammond), Timothy Olyphant (Joel Hammond), Liv Hewson (Abby Hammond), Skyler Gisondo (Eric Bemis)


Sheila Hammond

Sheila Hammond

Obyčejná žena z předměstí, která se nešťastnou náhodou promění v zombie.

Sezóny 3
2017 - 2019

Sheila pracuje společně se svým manželem Joelem jako realitní makléři. Žije s Joelem a jejich dcerou Abby ve městě Santa Clarita.

Když jednou onemocní, z neznámých důvodů se z ní stane zombie. Začne toužit po lidském mase a její krvežíznivost způsobí rozruch v jejich předtím obyčejné rodině. Také se mění Sheilina osobnost, jelikož je nyní chytřejší, silnější, bez zábran a pohání ji její instinkty.


Společně se svým manželem a dcerou se snaží zjistit, co se Sheile vlastně stalo a jak to všechno společně vyřešit. Když je ale potřeba či chuť někoho zabít a poté sníst, Sheila neváhá. Dokonce jí v tom Joel občas i pomáhá.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KaraSnowAllen

Moc se mi líbí, Joel je sice vtipnější, ale Sheila mě hodně baví.

14.4.2019 | 8:59:44
FValek

Drew je tak neuvěřitelně v klidu, když jí lidi, že to je dost creepy, ale je to sranda. :D Škoda, že se v půlce druhé série docela zklidnila…

12.4.2019 | 11:00:10

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama