Satisfaction (US)
90/100 - 27×

Satisfaction (US)

Co dělat, když vám nestačí mít všechno? Co si počít s láskou ve vztahu, který vás už dostatečně nenaplňuje? Seriál Satisfaction je příběhem manželského páru Neila a Grace Trumanových, kteří po letech ve svazku začnou objevovat nové rozměry manželství moderní doby. Společně se tak oba v průběhu času uchýlí ke kontroverzním rozhodnutím, která šokují i je samotné.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | USA Network | 42 minut

Satisfaction se s druhou sérií vrátí v říjnu!

Satisfaction se s druhou sérií vrátí v říjnu!

Po velice rychlém potvrzení druhé řady, přišlo nekonečně dlouhé čekání na oznámení jejího začátku. Ovšem další čekání následuje…

3 0
13.8.2015

Když se skoro před rokem odvysílalo finále první řady snad nikdo nepochyboval, že druhá sezóna bude. To se během následujícího měsíce potvrdilo a stanice USA Network oznámila prodloužení.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o letní novinku s deseti díly, čekalo se, že druhá řada opět začne někdy na začátku léta. Nestalo se tak. S přibývajícími měsíci, kdy stanice prakticky mlčela, bylo očekávání data premiéry pořád větší a větší. Čím dál více se množily dotazy diváků na oficiálních stránkách na sociálních sítích stanice USA Network i seriálu Satisfaction. Ovšem stanice i správci na sociálních sítích mlčeli.

(Grace a Neil se vrací 16.10. Foto: USA Network)

Tohle mlčení stanice prolomila včera! Oznámila, že pokračování se dočkáme až 16. října, u nás tedy v sobotu 17.10 brzy ráno. Čeká nás tedy další více než dvouměsíční čekání. Od konce minulé série do začátku té nové uplyne tedy bezmála třináct měsíců! A opět se můžete těšit na titulky z naší dílny.

Diskuze /3

CoCozrOut

budou titulky?:)

20.10.2015 | 3:46:34
jerronymo-han

Ahoj, Jak to vypadá s titulky?

9.11.2015 | 21:22:01
tcpavel

Přeložte někdo 2.sérii please.......

30.1.2016 | 19:04:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama