Scorpion (Tým Škorpion)
89/100 - 83×

Scorpion(Tým Škorpion)(</scorpion>)

Seriál sleduje příběh mladého a výstředního génia Waltera O'Briena a jeho tým, který se skládá z inteligentních zatracenců. Všichni jsou naverbováni Vnitřní bezpečností, aby řešili krize národa a pomohli zabránit hrozbám, které s sebou přináší moderní doba.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Životopisný
hrají
Elyes Gabel (Walter O'Brien), Katharine McPhee (Paige Dineen), Robert Patrick (Cabe Gallo), Eddie Kaye Thomas (Toby Curtis), Jadyn Wong (Happy Quinn), Ari Stidham (Sylvester Dodd), Riley B. Smith (Ralph Dineen), Scott Porter (Tim Armstrong), Kevin Weisman (Ray Spiewack), Camille Guaty (Megan O'Brien), Joshua Leonard (Mark Collins), Reiko Aylesworth (Allie Jones), Lea Thompson (Veronica Dineen), Jamie McShane (Patrick Quinn), Tina Majorino (Florence)

Scorpion

Scorpion je nepředvídatelný seriál plný humoru a adrenalinu. Seriál sleduje příběh mladého a výstředního génia Waltera O'Briena a jeho tým, který se skládá z inteligentních zatracenců. Všichni jsou naverbováni Vnitřní bezpečností, aby řešili krize národa a pomohli zabránit hrozbám, které s sebou přináší moderní doba.

Tým Scorpion se skládá z Tobyho Curtise, odborníka na chování lidí, který dokáže přečíst kohokoli, dále z Happy Quinn, mechanické umělkyně a Sylvestera Dodda, statistického guru. Všichni, včetně federálního agenta Cabea Galloeho, který sdílí otřesnou minulost s O'Brienem, žasnou nad tím, jak tým řeší nelehké úkoly. Ačkoli tým v laboratoři vtipkuje a všichni jsou plní humoru, ve vnějším světě jsou zmateni a musí se spoléhat na Paige Dineenovou, která má nadaného syna.


Skutečný Walter O'Brien byl zázračně dítě a se svým velmi vysokým IQ je čtvrtým nejchytřejším člověkem na světě. Ve třinácti letech začal mladý Ir programovat a opravovat počítače pro místní banky. Ve stejném věku založil vlastní servisní společnost a začal najímat své přátele, aby mu pomáhali. Ve škole pracoval s nadanými dětmi. Skutečný O'Brien bude pomáhat jako výkonný producent.

Seriál Scorpion měl premiéru 22. září 2014 na stanici CBS. Výkonným producentem celého seriálu je Nick Santora.

(Geniální tým Scorpion. Foto: CBS)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu Scorpion

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
turbokanon

bavil mě

28.7.2020 | 14:46:20
MichalFingerhutOV

Dávám 70%:)

12.5.2020 | 15:07:11
OlafDark

Naprosto nádherný, zábavný seriál, který neopustí můj TOP 10 ani po posledním dílu.

čestný člen redakce
6.2.2018 | 15:13:00
Satiah

Skvělá odychovka

24.5.2017 | 20:21:44
martin1m2

Má to potenciál, ale mňa to nebaví …

26.2.2017 | 15:02:11
zavodnyrichard12

Koukatelné to je, postavy jsou sympatické, ale na to, že ten cápek (ještě si nepamatuju jméno) má 197 IQ je fakt hloupý.. Ale nezatracuji tento seriál a hodnotím první dvě epizody. ;)

8.11.2016 | 17:58:30
mesendy

Milujem tento serial – primerany humor, akcia so zvratmi, sympaticke postavy… :-)

21.4.2016 | 12:04:44
PRINC180

Serie II začíný být nuda a kravina .

17.10.2015 | 12:17:20
czmajkl

Ne, prostě ne, když člověk přehlédne všechen ten ‚nonsens‘ který tento seriál provázejí, přidejte si jednu hvězdičku. Pokud překousnete velmi nepříjemné postavy přidejte si další hvězdičku. Znova se zamyslete nad těma kravinama, které se tam dějí v jednom kuse, aby se ten díl pohnul z místa a pokud vám to nevadí, tak si přidejte hvězdičku. A nakonec pokud přehlédnete, že všichni géniové na světě jsou z USA, tak si přidejte poslední hvězdu a gratuluji, zabaví Vás asi každá hovadina.

30.4.2015 | 18:37:11
ČéEča

Geniální seriál :D

4.1.2015 | 17:33:46
1

Konec seriálu Scorpion

Po čtyřech sériích a kupě bláznivých úkolů, které tým plný géniů plnil, je seriál Scorpion u konce. Nezapomeňte jej ohodnotit, abychom se dozvěděli, jak vás bavil. Zároveň také můžete ohodnotit jednotlivé epizody a ohodnotit také postavy, které se v seriálu objevovaly.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama