Scorpion (Tým Škorpion)
89/100 - 83×

Scorpion(Tým Škorpion)(</scorpion>)

Seriál sleduje příběh mladého a výstředního génia Waltera O'Briena a jeho tým, který se skládá z inteligentních zatracenců. Všichni jsou naverbováni Vnitřní bezpečností, aby řešili krize národa a pomohli zabránit hrozbám, které s sebou přináší moderní doba.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Životopisný
hrají
Elyes Gabel (Walter O'Brien), Katharine McPhee (Paige Dineen), Robert Patrick (Cabe Gallo), Eddie Kaye Thomas (Toby Curtis), Jadyn Wong (Happy Quinn), Ari Stidham (Sylvester Dodd), Riley B. Smith (Ralph Dineen), Scott Porter (Tim Armstrong), Kevin Weisman (Ray Spiewack), Camille Guaty (Megan O'Brien), Joshua Leonard (Mark Collins), Reiko Aylesworth (Allie Jones), Lea Thompson (Veronica Dineen), Jamie McShane (Patrick Quinn), Tina Majorino (Florence)

Florence

Florence

Chemička a nová sousedka týmu Scorpion.

Sezóny 1
2017 - 2018

Florence je chemičkou, která si pořídila laboratoř vedle garáže, v níž operuje tým Scorpion. Zpočátku se Flo týmu nezamlouvala a přišla jeho členům spíše otravná a protivná, později se však s týmem spřátelila a pomáhala mu řešit některé případy.

Sylvester měl o Florence zájem jakožto o ženu, se kterou by mohl jít na rande a později snad i chodit. Proto se jí také za pomoci Ralpha pokoušel okouzlit a dvořit se jí. Florence, zdá se, však nemá o takovýto vztah zájem.

Jednoho dne se v garáži týmu Scorpion podařilo Walterovi spadnout a udeřit se do hlavy, a když jej v tomto stavu našla Flo, začal k ní Walter cítit jakousi náklonnost, což jej velice znervózňovalo. Takto se Florence dostala nevědomky mezi něj a Paige.

Flo se v mnohém podobá členům týmu Scorpion. Také to moc neumí s lidmi a je ve svém oboru velice dobrá.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec seriálu Scorpion

Po čtyřech sériích a kupě bláznivých úkolů, které tým plný géniů plnil, je seriál Scorpion u konce. Nezapomeňte jej ohodnotit, abychom se dozvěděli, jak vás bavil. Zároveň také můžete ohodnotit jednotlivé epizody a ohodnotit také postavy, které se v seriálu objevovaly.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama