Scorpion (Tým Škorpion) Ralph Dineen

Ralph Dineen

Ralph Dineen

Geniální syn Paige.

Sezóny 3
2014 - 2017

Ralph Dineen je geniální syn Paige Dineen a Drewa Bakera. Jeho otec ho opustil, ještě když byl malý. Řekl jim, že jde do kina, ale už se nikdy nevrátil. Jeho babičkou je Veronica Dineen. Ralph je členem týmu Scorpion a chodí na základní školu a zároveň se vzdělává i na technické univerzitě v Kalifornii.

Ze začátku byl Ralph velmi tichý a stydlivý hoch. Komunikoval především se svou matkou, ale měl potíže se s ní pořádně dorozumět a ona zase s ním. To se však změnilo, když Paige začala spolupracovat s týmem Scorpion, který jí pomáhal se dorozumět s jejím geniálním synem a ona jim zase na oplátku pomáhala dorozumět se s okolním světem.


Poté, co se stal součástí týmu Scropion už několikrát ukázal při řešení těch nejtěžších problémů, jak je chytrý. Zároveň se také snaží vylepšovat komunikaci s jinými dětmi jeho věku a už není tak antisociální a stydlivý jako dřív býval. Ralph si hodně rozumí s Walterem, který je zakladatelem týmu.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec seriálu Scorpion

Po čtyřech sériích a kupě bláznivých úkolů, které tým plný géniů plnil, je seriál Scorpion u konce. Nezapomeňte jej ohodnotit, abychom se dozvěděli, jak vás bavil. Zároveň také můžete ohodnotit jednotlivé epizody a ohodnotit také postavy, které se v seriálu objevovaly.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás