Scream Queens
81/100 - 108×

Scream Queens

V tomhle studentském kampusu není největší horor, když zapomenete na deadline, neuděláte zkoušku anebo se probudíte s kocovinou na stromě. V tomhle studentském kampusu řádí sériový vrah. Seriál Scream Queens napsal tvůrce hitů Glee a American Horror Story Ryan Murphy. V hlavních rolích hrají Lea Michele, Emma Roberts, Joe Manganielo, Ariana Grande nebo Nick Jonas.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 40 minut
žánr
Drama, Hororový, Komedie


S02E04: Halloween Blues

S02E04: Halloween Blues

Další Chanelloween je tu, i když pro Chanel celkem smutný. Nemocnice se ale roztančí při halloweenské párty, která má fungovat jako plán, jak přitáhnout a dopadnout vraha.

cz sk
18.10.2016
40 minut

Oficiální synopse

Po posledním útoku Zelené zrůdy jsou všichni otřesení a zdrcení. Děkanka Munschová a Denise společně s Hester uspořádají v nemocnici halloweenskou párty jako plán, jak chytit vraha. Mezitím Chanel oslavuje trochu jiný Chaneloween a snaží se zkontaktovat s poslední vrahovou obětí ze záhrobí. Chvíli poté, co začne párty, se ovšem Brock a Cassidy musí začít urychleně věnovat pacientům a další oběť padne.

Info

V hlavních rolích: Emma Roberts (Chanel Oberlinová); Jamie Lee Curtis (děkanka Cathy Munschová); John Stamos (Dr. Brock Holt); Kirstie Alley (zdravotní sestra Hoffelová); Taylor Lautner (Dr. Cassidy Cascade); Lea Michele (Hester); Abigail Breslin (Chanel #5); Keke Palmer (Zayday Williamsová); Billie Lourd (Chanel #3); James Earl (Chamberlain Jackson)

Dále hrají: Niecy Nash (Denise Hemphillová); Glen Powell (Chad Radwell); Ivar Brogger (Mitch Mitchum)

Foto: FOXHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Narcis123

Nooo mama Denise

23.10.2016 | 19:57:23
gladiator992

Chanel-'o-ween <3

23.10.2016 | 12:54:18

Filtr seriálů
Reklama