Scream Queens
82/100 - 96×

Scream Queens

V tomhle studentském kampusu není největší horor, když zapomenete na deadline, neuděláte zkoušku anebo se probudíte s kocovinou na stromě. V tomhle studentském kampusu řádí sériový vrah. Seriál Scream Queens napsal tvůrce hitů Glee a American Horror Story Ryan Murphy. V hlavních rolích hrají Lea Michele, Emma Roberts, Joe Manganielo, Ariana Grande nebo Nick Jonas.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 40 minut


Druhá série Scream Queens: Co všechno víme I.

Druhá série Scream Queens: Co všechno víme I.

Scream Queens se již za dva týdny vrátí na obrazovky s prvním dílem druhé řady, proto je nejvyšší čas, abychom si shrnuli všechny informace, které prozatím o druhé sérii máme.


11 0
7.9.2016

Jak se již po konci první série spekulovalo, druhá série Scream Queens se bude odehrávat v nemocnici. Vrátí se téměř všechny důležité postavy z předchozí série, které přežily. Už se nedočkáme Grace a jejího tatínka, kteří pravděpodobně stále pomáhají těhotným dívkám Kappa Kappa Tau, ale můžeme se těšit na návrat většiny ostatních.

Děj druhé série bude začínat tři roky po konci série první a stejně jako předchozí sérii bude (tentokrát) po nemocnici pobíhat sériový vrah vraždící jednu osobu za druhou a stejně jako minulou sérii se budou postavy pravděpodobně navzájem podezírat a pátrat po tom, kdo je ve skutečnosti oním vrahem. Dle autorů se má v druhé sérii objevit o dost více popkulturních odkazů a hlavně odkazů na klasické hororové filmy.


S novou sérií se opět vrátí děkanka Cathy Munschová (Jamie Lee Curtis), která s vidinou toho, že když vezme zdravotnictví do vlastních rukou, úroveň jeho služeb se zlepší, koupila nemocnici, ve které se bude nová série odehrávat. Zayday Williamsová (Keke Palmer) vystudovala dříve a školí se právě pod Munschovou. Vrátí se samozřejmě i hvězda Chanel Oberlinová (Emma Roberts), bez které by Scream Queens nebylo už to pravé Scream Queens, spolu se svými dvěma zbývajícími Chanelkami – číslem 5 (Abigail Breslin) a číslem 3 (Billie Lourd). Ze Chanelek jsou k překvapení všech nyní studentky medicíny. Mezi hlavními postavami stále zůstává i Hester (Lea Michele). Vzhledem k jejím vraždícím sklonům v minulé sérii by pro ni mohlo být jednodušší vrahovi porozumět. Jako vedlejší postavy se samozřejmě musí vrátit i Denise Hemphillová, která je nyní již agentkou FBI, a trochu nečekaně i Chad Radwell (Glen Powell), Chanelin bývalý přítel.

Jelikož předchozí vražedná série nám počet postav celkem zredukovala, do hlavního obsazení byly přidány také tři nové postavy. Jaké to jsou a kdo je bude hrát si povíme v zítřejším článku. Jásat by měli především fanynky a fanoušci filmové ságy Stmívání nebo seriálů Grandfathered, Galavant či Glee.

Nakonec se můžete podívat na již tradičně vytříbený vkus našich studentek. Jak se na druhou řadu těšíte?

Thumbnail Play icon

Diskuze /9

Car

moooc se těšíme! :-)

7.9.2016 | 15:02:59
Malerno

Bude aspoň na jednu epizódu i nejaká guest star ako Ariana Grande v prvej sérii? Viem, že Ryan Murphy chcel veľmi získať Taylor Swift pre prvú sériu, no nepodarilo sa, tak možno teraz.

#3 Car
7.9.2016 | 18:17:26
Car

#2 Malerno: bohužel což mě zamrzelo tak Ariana byla slibovaná na hlavní postavu, taky proto jsem začala SQ sledovat kvůli ní a Emmě bohužel se tam pak objevila 2×:-( o Taylor nic nevím ale bylo by to zajímavé :-)

#4 MaliaStiles
7.9.2016 | 19:43:42
MaliaStiles

#3 Car: jo ja taky kvuli Arianě, a potom jsem na to koukala kvuli Skylar a Emmě

#5 Car #6 Car
7.9.2016 | 21:15:16
Car

#4 MaliaStiles: přesně ! těšila jsem se na Arianu z jiné stránky a pak mě docela zklamalo, že tam byla ve dvou epizodách ale co už no :-( Emma je skvělá a Skylar jsem doted neznala :-)

7.9.2016 | 21:42:21
Car

#4 MaliaStiles: jinak máš dobrej nick :D

7.9.2016 | 21:43:09
dvalouchova

Už se těším, až to zase začne :) Taky jsem se těšila, Arianu znám jen jako zpěvačku a bylo by super, kdyby zase dostala nějakou menší (nebo i větší) roli v seriálu, ve Scream Queens se mi líbila, i když tam byla vidět hodě málo :(

8.9.2016 | 5:45:38
ScaryX

Ten moment když… WTF? Ona tam byla Ariana Grande? :D

#9 Car
webmaster
8.9.2016 | 20:34:29
Car

#8 ScaryX: :-D

9.9.2016 | 15:38:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !