Scream Queens
82/100 - 96×

Scream Queens

V tomhle studentském kampusu není největší horor, když zapomenete na deadline, neuděláte zkoušku anebo se probudíte s kocovinou na stromě. V tomhle studentském kampusu řádí sériový vrah. Seriál Scream Queens napsal tvůrce hitů Glee a American Horror Story Ryan Murphy. V hlavních rolích hrají Lea Michele, Emma Roberts, Joe Manganielo, Ariana Grande nebo Nick Jonas.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 40 minut


Druhá série Scream Queens - Co všechno víme II.

Druhá série Scream Queens - Co všechno víme II.

V dnešním článku si blíže představíme tři nové přírůstky do hlavního obsazení druhé série Scream Queens.


15 0
8.9.2016

V předchozím článku jsme si ujasnili, které postavy první řady se s novou sérií vrátí na obrazovku. Nyní se podíváme na tři nové postavy a jejich herecké představitele, kteří spolu se starou gardou z první série budou tvořit kompletní hlavní obsazení série druhé.

A začneme hned tím nejpopulárnějším. Řady mužských představitelů rozšíří vlkodlačí Taylor Lautner neboli Jacob z populární filmové ságy Stmívání. Tento charismatický nyní již čtyřiadvacetiletý mladík si v nové sérii Scream Queens zahraje doktora Cassidy Cascadeho. V nemocnici plné těch nejbizarnějších případů není překvapující, že vážným zdravotním stavem mohou trpět i doktoři. A přesně to by měl být případ i doktora Cascadeho. Jak už ale známe způsob jakým seriál Scream Queens ztvárňuje vážné aspekty života, předpokládám, že jeho zdravotní stav, který bude zezačátku pravděpodobně zahalen tajemstvím, po čase přispěje spíše k humorné složce seriálu.


(Taylor Lautner; Foto: FOX)

A jelikož jeden doktor ještě nedělá oddělení, další postavou která se k našim hrdinům připojí je opět zdravotník, konkrétně doktor Brock Holt, kterého ztvární známý seriálový herec John Stamos. V poslední době se nám představil jako Jimmy Martino v seriálu Grandfathered, kde hrál hlavní roli, nebo například jako epizodní postava rytíř Jean Hamm v komediálním fantasy muzikálu Galavant. Průlom jeho kariéry přišel s obsazením v populárním Fuller House. S Ryanem Murphem, tvůrcem Scream Queens, už spolupracoval i na jeho dalším populárním seriálu Glee, kde si zahrál doktora Carla Howella. Doktor Brock Holt by měl být ve Scream Queens vedoucím chirurgického oddělení, velmi schopným a zručným chirurgem, ale také člověkem s velmi tajnůstkářským charakterem.

(John Stamos; Foto: FOX)

A poslední osobou, která již kompletně doplní naše hlavní obsazení, je do třetice zase muž – mladý herec James Earl. Je opravdu patrné, že tvůrce seriálu Glee i seriálu Scream Queens je jedna a tatáž osoba, jelikož James Earl je dalším hercem, s kterým Ryan Murphy spolupracoval již na Glee. Tam se objevil jako člen fotbalového týmu Azimio, který často šikanoval členy New Directions. Ve Scream Queens se objeví jako mladistvý dobrovolný pracovník v nemocnici jménem Jackson.

(James Earl; Foto: FOX)

Co tito herci a jejich postavy přinesou nového do druhé série Scream Queens se již brzy dozvíme. Ale jistě se opět můžeme těšit na velkou porci humoru, napětí, drama a záhadných zápletek. Co si myslíte o výběru nových hereckých představitelů vy a jakou podle vás budou mít jejich postavy roli v nadcházejícím příběhu?

Thumbnail Play icon

Diskuze /7

Simir

Nebyly náhodou Chanelky odpouzený na doživotí v blázinci? Jo, už vím delší dobu co bude za téma, ale teď jsem si na to vzpomněla, jak můžou teď pracovat v nemocnici?

#2 Simir #3 Nina317
9.9.2016 | 17:04:59
Simir

#1 Simir: odsouzený* chybyčka se vloudila.

9.9.2016 | 17:05:20
Nina317

#1 Simir: Urcite si nejaku vtipnu vyhovorku scenaristi nasli :D ale ja som len rada, ze tam budu :D bez nich by to bola nuda :D

#4 Simir
9.9.2016 | 19:39:29
Simir

#3 Nina317: To jo, ale v tom blázinci zase byly šťastný :D jinak taky jsem ráda, že tam budou jen mě to tak napadlo.

#7 Car
9.9.2016 | 22:50:20
Malerno

Scream Queens asi nie je tak populárne aby ste ho pridali na hlavnú lištu (hore, kde sa dá presúvať medzi seriálmi), ale nemohli by ho aspoň pridať do tej rozklikávacej tabuľky „všechny seriály“? Bolo by jednoduchšie dostať sa sem. Ďakujem. :)

#6 nerrti
11.9.2016 | 9:23:54
nerrti

#5 Malerno: Když klikneš na to srdíčko co je v řadě s diskusí atp., tak budeš mít na hlavní zdi články a příspěvky k tomuto seriálu primárně.

11.9.2016 | 14:51:43
Car

#4 Simir: mě to upřímě taky docela překvapilo, říkalo se blázinec tak jak je ted možný že budou zase studovat a ještě medicínu :D jako ty kráso…

11.9.2016 | 17:04:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !