Scream Queens
82/100 - 96×

Scream Queens

V tomhle studentském kampusu není největší horor, když zapomenete na deadline, neuděláte zkoušku anebo se probudíte s kocovinou na stromě. V tomhle studentském kampusu řádí sériový vrah. Seriál Scream Queens napsal tvůrce hitů Glee a American Horror Story Ryan Murphy. V hlavních rolích hrají Lea Michele, Emma Roberts, Joe Manganielo, Ariana Grande nebo Nick Jonas.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 40 minut


K obsazení Scream Queens se přidaly Jamie Lee Curtis a Abigail Breslin

K obsazení Scream Queens se přidaly Jamie Lee Curtis a Abigail Breslin

Úspěšný hudební seriál Glee nám pomalu ale jistě po šestileté éře vysílání končí. Jeho tvůrci Ryan Murphy, Brad Falchuk a Ian Brennen ovšem nijak nezahálí a již letos se vrhají do nového projektu s názvem Scream Queens. Pro začátek na svou stranu přetáhli hvězdnou stálici Glee Leu Michele. To ale ovšem není jediné slavné jméno, které se v seriálu objeví.


7 0
10.3.2015

Můžeme se těšit na mladou herečku Emmu Roberts (dceru Erica Robertse a neteře Julie Roberts). Ta nebude spolupracovat s Ryanem Murphym poprvé. Nyní exceluje v jeho dalším projektu American Horror Story.

Setkáme se s televizní a filmovou herečkou Jamie Lee Curtis, kterou si jistě většina z vás vybaví z filmu Freaky Friday (Mezi námi děvčaty) s Lindsay Lohan či z kultovního Halloweenu a Pravdivých lží.


Dámské publikum potěší krasavec Joe Manganiello, známý například ze seriálu True Blood.

Představí se nám také mladičká herečka Abigail Breslin, jež se proslavila rolemi ve filmech Malá Miss Sunshine nebo Raising Helen.

Z dalších herců to budou Skyler Samuels, Lucien Laviscount, Diego Boneta, Glen Powell a Keke Palmer.

Setkáme se i se zpěvákem Nickem Jonasem a zpěvačkou Arianou Grande.

Diskuze /3

Tondo001

Joe Manganiello vypadol, nahrádza ho Oliver Hudson, plus vyšiel nový teaser s Emmou Roberts (https://www.youtube.com/watch?…)

14.3.2015 | 13:15:34
Tondo001

plus, ku castu sa pridala aj Nasim Pedrad zo SNL

14.3.2015 | 13:19:29
gleek.žanda

Další věc od Murphyho, při které si ani neusere bez Lei Michelle…

11.7.2015 | 12:09:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !