Scream Queens
82/100 - 99×

Scream Queens

V tomhle studentském kampusu není největší horor, když zapomenete na deadline, neuděláte zkoušku anebo se probudíte s kocovinou na stromě. V tomhle studentském kampusu řádí sériový vrah. Seriál Scream Queens napsal tvůrce hitů Glee a American Horror Story Ryan Murphy. V hlavních rolích hrají Lea Michele, Emma Roberts, Joe Manganielo, Ariana Grande nebo Nick Jonas.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 40 minut


Zatčení, zrada a další vražda

Zatčení, zrada a další vražda

Seriál Scream Queens má za sebou už pět epizod. Pojďme se blíže podívat na to, co se odehrálo v předchozí epizodě Pumpkin Patch. Nečtěte, pokud jste neviděli předchozí epizody. Článek obsahuje spoilery.


8 0
18.10.2015

Nyní, když byla pohřešovaná těla objevena, bylo jen otázkou času, než se děvčata z Kappa Kappa Tau obrátí proti sobě. A opravdu se tomu tak stalo. V epizodě S01E05 Pumpkin Patch vládnou intriky a manipulace. Válka mezi kdysi nerozlučnými sestrami překročí hranice. Chanel Oberlin (hraje Emma Robets) je zatčena za vraždu paní Beanové. Všechno to začalo kvůli Chanel #5 (hraje Abigail Breslin), která na Chanel žárlí, protože vždy shrábne všechnu slávu. Všechno však má své následky.

Chanel plánuje velkolepou oslavu Halloweenu, její plány však utne děkanka univerzity, která se rozhodne z důvodu bezpečnosti kampus uzavřít. Sestry z Kappa Kappa Tau měly v plánu obléknou se jako manželky bývalých amerických prezidentů. Chanel chce být Jacqueline Kennedyová, což se #5 vůbec nelíbí.


Ve škole je pak Chanel Oberlin zatknuta jako podezřelá z vraždy paní Beanové. V cele přemýšlí, kdo ji udal a plánuje pro něj pomstu. Chanel si myslí, že #5 je ta, která informovala policii. Když Chanel propustí, pošle #5 do bludiště, které vytvořila na Halloweenskou párty, tam však číhá Rudý ďábel.

(Chanel #3, #6 a #5; Foto: FOX)

Byla to jedna z mých nejoblíbenější epizod, které jsme doposud natáčeli, protože jste mohli vidět #5 docela na dně. Je výrazně ohrožena Hester, novou Chanel #6, kterou opravdu nemá ráda. Chanel vidí tu slabost a využívá ji.

Prozradila herečka Abigail Breslinová serveru Variety.

Kdo si myslíte, že je vrah? Víme, že existuje několik Rudých ďáblů. Jedním z podezřelých podle herečky Abigail Breslin je Nick Jonas (postava Boona Clemense) a některá z Chanelek. Říká ale taky, že se její podezření každý den mění.

Diskuze /3

Simir

Tak v jednom díle byli hned dva rudí ďáblové, takže v každý epizodě může vraždit ten druhý, ale myslím že alespoň jeden bude spolužák Gracie, protože když jim její táta pouštěl Texaský masakr motorovou pilou, tak ten jeden se začal objevovat s motorovkou.

18.10.2015 | 15:18:12
fleur_packyt

Nemusí být nutně spolužák, Gigi tam byla přece taky.

18.10.2015 | 19:53:56
Simir

Tak neříkám, že by nemohla být jeden z nich (a útok na ní by byl pak jen domluvená věc s „kolegou“), ale spíš jestli nebude jejich šéf neco něco. (Soudím podle toho jak s tím jedním mluvila to tak vypadá).

18.10.2015 | 20:45:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama