Second Chance
96/100 - 55×

Second Chance

Jimmy Pritchard je starý bývalý šerif, který byl vyhozen kvůli jeho korupční aféře. Teď už mu ze života nezbylo moc. Jednoho dne se nachomýtne k loupeži v domě jeho syna agenta FBI Duvala, během které ho lupiči zabijí. Jimmyho smrt ale netrvá dlouho. K životu ho totiž přivede geniální miliardářka se svým bratrem a Jimmy se vrací do mladého těla. Co teď udělá s druhou šancí? Najde svého vraha? Pokusí se napravit škody, které v minulosti napáchal?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 45 minut
žánr
Drama, Krimi, Sci-fi

S01E07: That Time in the Car

S01E07: That Time in the Car

Duvalova sestra (a Pritchardova dcera) Helen (hostující hvězda Amanda Detmerová) chodí s Wally (hostující hvězdou Breckin Meyer), důstojníkem pro podmíněný trest, s nímž byla spojena, zatímco byli oba na střední škole.

cz sk
26.2.2016
45 minut

Pritchardovo opovržení vůči Wally se od té doby nezměnilo, ale Pritchard nemůže nechat Helenu odhalit jeho předchozí historii s Wally. Hodně k mrzutosti Pritcharda a Duvale objevují, že Wally je vězněn donucen k provedení propracované přestávky ve vězení, a musí se spojit s Wally, aby vězni zabránil v provádění jeho velkých plánů. Mezitím Alexa promluví s Mary o její nedůvěře k Pritchardovi a Otto truchlí nad výročí úmrtí rodičů.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama