Second Chance
96/100 - 55×

Second Chance

Jimmy Pritchard je starý bývalý šerif, který byl vyhozen kvůli jeho korupční aféře. Teď už mu ze života nezbylo moc. Jednoho dne se nachomýtne k loupeži v domě jeho syna agenta FBI Duvala, během které ho lupiči zabijí. Jimmyho smrt ale netrvá dlouho. K životu ho totiž přivede geniální miliardářka se svým bratrem a Jimmy se vrací do mladého těla. Co teď udělá s druhou šancí? Najde svého vraha? Pokusí se napravit škody, které v minulosti napáchal?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 45 minut
žánr
Drama, Krimi, Sci-fi

S01E08: May Old Acquaintance Be Forgot

S01E08: May Old Acquaintance Be Forgot

Pritchardova minulost se vrací, aby ho pronásledovala.

cz sk
4.3.2016
45 minut

Před 20 lety Pritchard zakryl vraždu spáchanou přítelkyní drogového pána, která se tehdy stala jeho důvěrným informátorem. Místo toho, aby zůstala na pravé straně zákona poté, co jí Pritchard pomohla uniknout trestnému činu, se o 20 let později proměnila v významného obchodníka s drogami (hostující hvězda Madchen Amick). Takže nyní je Pritchard odhodlaný věci napravit. Mezitím je Maryova rakovina v remisi, ale ona a Otto jsou v rozporu s Pritchardem a Otto pro ni chce najít nového dárce krve. Také Gracie začíná chodit se starším chlapem.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
diastan

Stále parádní jízda

6.3.2016 | 9:52:50

Filtr seriálů
Reklama