Second Chance
96/100 - 55×

Second Chance

Jimmy Pritchard je starý bývalý šerif, který byl vyhozen kvůli jeho korupční aféře. Teď už mu ze života nezbylo moc. Jednoho dne se nachomýtne k loupeži v domě jeho syna agenta FBI Duvala, během které ho lupiči zabijí. Jimmyho smrt ale netrvá dlouho. K životu ho totiž přivede geniální miliardářka se svým bratrem a Jimmy se vrací do mladého těla. Co teď udělá s druhou šancí? Najde svého vraha? Pokusí se napravit škody, které v minulosti napáchal?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 45 minut
žánr
Drama, Krimi, Sci-fi

S01E10: Geworfenheit

S01E10: Geworfenheit

Pritchard a Duval pokračují ve vyšetřování, kdo je Albert Lin, kdo ho vytvořil, a snaží se odhalit, jak se podílí na řadě vražd.

cz sk
18.3.2016
45 minut

Vyšetřování vede klín mezi Mary a Otto a Otto si musí vybrat, zda zradí Mary a zruší vše, co postavili, včetně Pritcharda, aby se vyrovnal Connorovi Graffovi. Mezitím Gracie zmizí a Pritchard a Duval musí závodit proti hodinám, aby ji zachránili, než vyprší Pritchardův čas.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rocknroll67

doufám že to prodlouží na další řadu a nedopadne to jako Almost human nabírá to pěkný fofr

23.3.2016 | 21:08:00
diastan

tak to je nářez, seriál je snad čím dál lepší, nemohu dočkat dalšího dílu, ani nevím kolik jich tato série má mít a radši to ani vědět nechci, protože je tu super hodinka strávená týdně a jak to bývá u těchto skvělých seriálů dost možná konečná, ikdyž jsem četl nějaké zprávy, které naději dávají.

23.3.2016 | 14:16:03

Filtr seriálů
Reklama