Secret Invasion
0/100 - 0×

Secret Invasion

Fury a Talos se snaží zastavit Skrully, kteří pronikli do nejvyšších sfér MCU.

USA | 2023 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi

Do seriálu Secret Invasion míří Emilia Clarke z Hry o trůny a také Olivia Colman

Do seriálu Secret Invasion míří Emilia Clarke z Hry o trůny a také Olivia Colman

Ne nadarmo se říká, že seriál Secret Invasion bude jedním z nejdůležitějších MCU seriálů, který bude prozatím pro Disney+ vyprodukován. K Nicku Furymu a Talosovi se nyní přidají dvě ženy, které stoprocentně znáte z celé řady projektů. Co dalšího o seriálu víme?

17 1
22.4.2021

Natáčení seriálu Secret Invasion by mělo začít ještě letos v létě, aktuálně má studio Disney plné ruce práce s Hawkeyem, Moon Knightem, She-Hulk a Mrs. Marvel. V létě ale přijde na řadu i Secret Invasion, naprosto ohromný projekt, který má nakousnout zápletku se Skrully, kteří v posledních letech systematicky obydlovali Zemi a vydávají se za jejich občany.

V seriálu má tak vzniknout úplná paranoia postav, kteří se bojí o budoucnost lidstva a taktéž o své blízké. Hrstka hrdinů neví, komu má věřit, protože je dost možné, že jejich přátelé jsou již dávno po smrti. A jejich podobu využívají právě Skrullové. Fanoušci komiksů tuto zápletku moc dobře znají a prakticky hned od vzniku MCU se spekuluje, kdy se tvůrci pustí do tohoto projektu.


(Podle nás se máme na co těšit. Foto: Disney+)

Mnohé fanoušky mohlo zklamat, že se nakonec nedočkáme celovečerního filmu, nicméně Kevin Feige před časem prohlásil, že komiksová událost Secret Invasion obsahuje celou řadu postav, které by bylo těžké ukočírovat v jednom filmu. Když si s ostatními tvůrci dával Feige výčet charakterů dohromady, nakonec skončili u většího počtu postav než u Endgame. Film tak nebyl úplně možný, volba musela tak logicky padnout na seriál.

Je ale klidně možné (a dost pravděpodobné), že seriál pouze uvede děj Secret Invasion a to hlavní přijde v některém z připravovaných filmů (třeba v Captain Marvel 2). Na koho se ale můžeme těšit v hlavních rolích? Pochopitelně se vrátí Nick Fury s tváří Samuela L. Jacksona, svou úlohu znovu sehraje i Talos pod taktovkou úžasného Bena Mendelsohna.

A pak tu zatím máme samé nováčky. Herec Kingsley Ben-Adir je již potvrzen delší dobu, zatím nevíme, koho bude hrát, ale údajně má jít o jednu ze záporných postav. K obsazení se v uplynulých dnech přidala i Emilia Clarke (Game of Thrones, Solo: Star Wars Story), u které se spekuluje, že by mohla ztvárnit Abigail Brand, bývalou agentku organizace S.H.I.E.L.D. a také S.W.O.R.D. A v neposlední řadě se taktéž můžeme těšit na Olivii Colman (Vražda v Orient Expressu, The Crown).

Těšíte se na seriál? A bude opravdu průlomový?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /1

akashko12

Osobne by som radšej privítal film, ale tak uvidíme. Som zvedavý :D.

redaktor
22.4.2021 | 18:31:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama