See S01E04: The River

S01E04: The River

S01E04: The River

Útok na vesnici vede k učinění oběti a k novým výzvám.

8.11.2019
54 minut

Základní info:

Režie: Anders Engström
Scénář: Steven Knight, Hadi Nicholas Deeb

Hrají: Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (královna Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Tantoo Cardinal (Dreamer), Mojean Aria (Gether Bax), Marilee Talkington (Souter Bax), Bree Klauser (Matal), Luc Roderique (Arca), Peter Bryant (lord Dune), Gabrielle Rose (lady An), Hiro Kanagawa (lord Unoa), Lauren Glazier (Nyrie),…

Foto: Apple TV+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hubes

Vždycky je potřeba mířit na velitele, až potom na zrádce. A taky se tentokrát málo modlili.

14.11.2019 | 0:03:58
KazatelGorro

Maghra je evidentně Královnina „mrtvá“ sestra,takže asi ví o budoucnosti svých dětí mnohem více. Ten zloděj co jim sebral zbraně je podle mně jen pojistka k tomu, aby dál pokračovali po řece, beze zbraní toho na břehu moc neudělají/neproz­koumají.

11.11.2019 | 10:12:18
captain

Maličko slabší. Rodina na útěku před věrostrážci, zrádce konečně dostane, co už si dávno zasloužil, královna šílená, děj se vlekl, to je ale kombinace. No nazdar teda…

10.11.2019 | 18:26:14
svätý.šebastián

Zaujimavy súboj v rieke, aquaman v akcii :) posun z osady do neznáma môže byť fajn, toho zradcu gethera celkom chápem, no keby nepretiahol zrovna svoju sestru, mohol na pomstu zabudnúť. Záhadný zlodej musí mať riadny skill, keď si ho nevšimla ani shadow. Kráľovná otravná, až neschopná, toľki boli pred ňou a zvládli udržať svoju vládu a ľud..

10.11.2019 | 14:45:21
azoxid

Ty dvojčata jsou tak dementní, až to bolí.

9.11.2019 | 21:30:35
Lex Luthor

Zrádce konečně dostal, co si zasloužil

9.11.2019 | 21:06:22
Cocafull

Podle mě to trpí na tom, že to nějaký vůl srovnal s GoT. Tohle není politicko historické fantasy, ale typický hrdinský příběh ala LotR, Eragon aj. A mě se to velmi libí. Pěkně vykreslená atmosféra post apo světa :)

9.11.2019 | 13:12:44
Denyslayer

Hodně zajímavý konec, vypadá to že vor našich kacířů smete menší vlna tsunami :D

9.11.2019 | 10:45:00
tominotomino

Pro RedRose: Rozdíl byl v tom, že po cestě k Jarlamarelovi je čeká spoustu nástrah a zkoušek, které člověka můžou změnit. Nešlo o to, jak daleko pojedou, ale o to, co je po cestě čeká. Ona chtěla plout dál po řece někam, kde najdou útočiště a nemuseli by podstupovat Jarlamarelovy nástrahy. Dá se u toho zatím argumentovat, že jak to Maghra může vědět, nicméně zatím pořádně nevíme nic o její minulosti, odkud přišla, jaké je její skutečné pouto k Jarlamarelovi (pochybuju, že se jen jednoho večera potkali, vyspali se spolu, ona otěhotněla a odešla). Myslím, že postupně budeme odkrývat minulost Maghry.

Pro memar: Asi díky těm jejich psům, kteří začali na tu loď štěkat. A zatím nevíme, jestli je okradli slepci. Jelikož jsme viděli, že je někdo pozoroval, tak asi slepý nebude.

webmaster
9.11.2019 | 10:36:45
memar

Na to koľko peňazí čo do toho vrazili je tam dosť melogičností. Ako ich mohli čakať na rieke? Veď boli za nimi a sotva ich predbehli ak sú slepí? Ako mohli okradnúť slepci slepcov len o nejaké veci a pritom ich nezobudiť? Veď ich museli ohmatávať, ako by ináč vedeli kde majú zbrane? Možno niekto z pirátov vidí, neviem. Ale námet dobrý.

9.11.2019 | 8:46:16

Stav titulků

Epizoda S01E05: Plastic

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak probíhalo budování světa v seriálu?

Jak probíhalo budování světa v seriálu?

Vybudovat svět v budoucnosti, kterou postihla katastrofa, dá pořádně zabrat. Navíc, když jsou postavy slepé, musí se i celý svět přizpůsobit tomuto faktu, ať už se jedná o orientaci v terénu, rozdělení funkcí v kmeni nebo o náboženství. To vše prostě musí působit co nejvěrohodněji.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás