See (Zrak) S01E08: House of Enlightenment

S01E08: House of Enlightenment

S01E08: House of Enlightenment

Dvojčata se setkávají s Jerlamarelem a konečně odhalují pravdu.

6.12.2019
55 minut

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DC Expert

Jeramael je kurevník to jsem nečekal že musel každou omrdat.

28.12.2019 | 11:05:20
Jowany

Super zakončení, Baba Vossovi jsem fandil a bylo jasné jak zhasnou světla, že to bude boj, který bude řídit on a bude to podle něj. Tamacti June si myslím že přežije. Od začátku mi bylo celkem jasné, že ta země zaslíbená bude spíš nějaký kult a nebude to tak super jak to vypadá. Je jasné, že další série bude o zachraňování sestry a další děj s duo královnami. Za mě Baba Voss je super postava a doufám, že bude dlouho.

27.12.2019 | 19:40:24
Ronkar

Celkové shrnutí: Řemeslně nadstandardní záležitost. Bohatá výprava, krásné exteriéry i pečlivě zvládnuté triky. Naturalisticky zvolený styl a atraktivní krvavé boje potěší fanoušky drsných postapo příběhů. Brutalitou se nešetří, potyčky jsou nasnímány dobře, není jich však mnoho. Kvalitní atmosféra i práce s napětím a sympatické ztvárnění primitivní společnosti. Skvělý soundtrack! Casting neurazí ani nenadchne. Ale Momoa jsem popravdě neviděl hrát sympatičtější charakter než zde. Námět jednoduchý s relativně předvídatelným dějem. Přímočarost, nelogičnosti a nedostatečné budování zákonitostí světa. Přesto je zde nejeden fajn nápad. Fungují zde epické i komorní scény a dost silně se hraje na téma rodiny, pospolitosti a to v příjemném vyznění.

16.12.2019 | 10:24:58
tom99

Jako díl dobrý, jako finále trochu slabší. To, že dají do hry „ztraceného“ bratra se mi nelíbí. Černoch bláznivý na J. měl rozhodně svou úlohu a potenciál, svým způsobem to nemyslel zle a jeho plán částečně dával smysl, i kdy byl přitažený za vlasy a nemusel jsem ho. Jsem zvědavý na pokračování…

webmaster, grafik
10.12.2019 | 0:41:36
theplanetoftheapes

Super zakončení sérky. Tvůrci mají u mě velký plus, na začátku jsme věrostrážce nesnášeli, na konci ho chápeme a dokonce litujeme jeho smrti. Královna je prostě bitch s tím se nedá nic dělat ale podobně jako u věrostrážce je to s Jarmeládou, na začátku mu fandíme a v posledním díle zjistíme, že ten jeho nový vidoucí svět není zas až takové terno a fandíme slepému aquamanovi aby mu nakopal koule, to nevymyslíš :D Dlouho už jsem se tak nebavil. Akorát je ta odolnost a až nesmrtelnost Aquamana už dost na hraně a bez babky Paris bych se taky obešel ale doufám,že nová sérka bude už čo skoro.

9.12.2019 | 6:47:39
karlospajdos

Pecka. Dobře mu to Baba dal, ať si to zkusí bez očí, psychouš jeden, takhle zaprodat svoje děti. Taky doufám že Jun přežil. A královna chce díte od Kofuna jo? :D Ten bude nadšenej :D Už se těším na druhou sérii.

8.12.2019 | 22:32:33
azoxid

Za mě dobré. Baba Voss klasicky válel a doufám, že Tamacti Jun přežil. Jen je mi líto, že se takhle zbavili (byť jistě jen dočasně) Bow Lion.

7.12.2019 | 21:47:38
svätý.šebastián

podla predpokladov neslo velmi o zem zaslubenu,myslienka pekna,ale prevedenie znacne zadrhavalo.Nuz ale myslel som,ze ich tam bude uz viac. Gargamel pocitil osud Oberyna + hlaska Vy neviete nic ako odkazy na GoT :) Chudak Tamacti,bude vsak dost divne,ak prezije..ta kralovska dvojica vsak dlho takto fungovat nemoze

7.12.2019 | 20:29:11
captain

Takže rajská zahrada je plná jedovatých zmijí. Nojo, tak nějak se to dalo čekat, že růžová nebude zas až taková… Zřejmě další práce pro Babu Vosse… a nejen pro něj. Možná se to nevyvinulo jak by si někteří přáli, mě se to takto naopak líbilo. Někteří dostali, co si zasloužili, nebo o co si již delší dobu koledovali, jiní ještě dostali další šanci. Tak „uvidíme.“

7.12.2019 | 14:57:20
Galaxymanko

Mne sa páčil celý seriál a nepríde mi nič nedomyslené, informácie, odhalenia sú dávkované postupne s ideálnym rozostupom. Čo sa týka toho prečo sa Maghra priznala až v tom lese tak, je to tym že ona utiekla, možno dokonca fingovala svoju smrť, a nikdy sa nechcela vrátiť k svojmu postaveniu, bola to vec čo sa jej hnusila a ani nemohla s istotou vedieť že jej uveria, že je kým je a že aj keny uverili tak že nemajú príkaz ju usmrtiť. Svoje odhalenie spravila ako poslednú možnosť ako zachrániť svoju rodinu. Pekne vyvážený seriál, netreba všetko hneď kritizovay hľadať nedostatky kde nie sú.

7.12.2019 | 8:20:59

Stav titulků

Epizoda S01E08: House of Enlightenment

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Apple naděluje seriálu See druhou sérii

Apple naděluje seriálu See druhou sérii

Premiéra seriálu See nás čeká za necelé dva týdny a už nyní můžete seriál vyhlížet s klidem v duši, neboť se dočkal prodloužení pro druhou sérii. Nemusíte se tak bát, že by první řada skončila s už nikdy nevysvětleným cliffhangerem. Jste rádi, že se Apple rozhodl nadělit seriálu další sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás