See (Zrak) S01E08: House of Enlightenment

S01E08: House of Enlightenment

S01E08: House of Enlightenment

Dvojčata se setkávají s Jerlamarelem a konečně odhalují pravdu.

6.12.2019
55 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
me2t009

Super první série, těším se na druhou

5.4.2021 | 22:17:55
Spiker

Začalo to tak epicky, ale postupem času se to propadalo do nudy se skvělýma akčníma soubojema.

23.11.2020 | 11:15:23
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Jerlamalel dostal co si zasloužil, musim řict že jeho souboj s Babou byl fakt dobry a dobře mu to Baba natřel a měl i dobre poznamky, musim řict že jsem nějakou zradu od Podomka očekaval ale Tamacta mi je lito, přece jen plnil rozkazy a jsem teda zvědav jak to bude dal.

4.5.2020 | 0:08:26
Magdalena888

tak je to v pořádku, nic není černobílé ani nějaké osvícené království, každé impérium zaniklo tím, že chtěli ještě více moci, války, bylo to a bude a na tom je postavený tento seriál, že slepý někdy vidí dál a cítí víc než ten, co má vlastně „dar“ vše vidět a neváží si ho. Herec J. Mamoa je tu úžasný a dokazuje jaký člověk může být a především tomuto seriálu dal hodně. Jinak výprava, hudba – opravdu dobrý seriál, a nějaké kritiky a pochybnosti a nelogičnosti jsou vždy u scifi apokalypsového rázu, je třeba se zamyslet nad celkovým dojmem a to u mne vítězí, ovšem nevím jestli tvůrci dokážou navázat v tomto stylu i v druhé řadě, přála bych si to – opravdu dobrý seriál, stál za to se na něj koukat

2.2.2020 | 17:37:38
DC Expert

Jeramael je kurevník to jsem nečekal že musel každou omrdat.

28.12.2019 | 11:05:20
Jowany

Super zakončení, Baba Vossovi jsem fandil a bylo jasné jak zhasnou světla, že to bude boj, který bude řídit on a bude to podle něj. Tamacti June si myslím že přežije. Od začátku mi bylo celkem jasné, že ta země zaslíbená bude spíš nějaký kult a nebude to tak super jak to vypadá. Je jasné, že další série bude o zachraňování sestry a další děj s duo královnami. Za mě Baba Voss je super postava a doufám, že bude dlouho.

27.12.2019 | 19:40:24
Ronkar

Celkové shrnutí: Řemeslně nadstandardní záležitost. Bohatá výprava, krásné exteriéry i pečlivě zvládnuté triky. Naturalisticky zvolený styl a atraktivní krvavé boje potěší fanoušky drsných postapo příběhů. Brutalitou se nešetří, potyčky jsou nasnímány dobře, není jich však mnoho. Kvalitní atmosféra i práce s napětím a sympatické ztvárnění primitivní společnosti. Skvělý soundtrack! Casting neurazí ani nenadchne. Ale Momoa jsem popravdě neviděl hrát sympatičtější charakter než zde. Námět jednoduchý s relativně předvídatelným dějem. Přímočarost, nelogičnosti a nedostatečné budování zákonitostí světa. Přesto je zde nejeden fajn nápad. Fungují zde epické i komorní scény a dost silně se hraje na téma rodiny, pospolitosti a to v příjemném vyznění.

16.12.2019 | 10:24:58
tom99

Jako díl dobrý, jako finále trochu slabší. To, že dají do hry „ztraceného“ bratra se mi nelíbí. Černoch bláznivý na J. měl rozhodně svou úlohu a potenciál, svým způsobem to nemyslel zle a jeho plán částečně dával smysl, i kdy byl přitažený za vlasy a nemusel jsem ho. Jsem zvědavý na pokračování…

webmaster, grafik
10.12.2019 | 0:41:36
theplanetoftheapes

Super zakončení sérky. Tvůrci mají u mě velký plus, na začátku jsme věrostrážce nesnášeli, na konci ho chápeme a dokonce litujeme jeho smrti. Královna je prostě bitch s tím se nedá nic dělat ale podobně jako u věrostrážce je to s Jarmeládou, na začátku mu fandíme a v posledním díle zjistíme, že ten jeho nový vidoucí svět není zas až takové terno a fandíme slepému aquamanovi aby mu nakopal koule, to nevymyslíš :D Dlouho už jsem se tak nebavil. Akorát je ta odolnost a až nesmrtelnost Aquamana už dost na hraně a bez babky Paris bych se taky obešel ale doufám,že nová sérka bude už čo skoro.

9.12.2019 | 6:47:39
karlospajdos

Pecka. Dobře mu to Baba dal, ať si to zkusí bez očí, psychouš jeden, takhle zaprodat svoje děti. Taky doufám že Jun přežil. A královna chce díte od Kofuna jo? :D Ten bude nadšenej :D Už se těším na druhou sérii.

8.12.2019 | 22:32:33
1

See (Zrak)
88/100 - 82×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (královna Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun)

Stav titulků

Epizoda S01E08: House of Enlightenment

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Apple naděluje seriálu See druhou sérii

Apple naděluje seriálu See druhou sérii

Premiéra seriálu See nás čeká za necelé dva týdny a už nyní můžete seriál vyhlížet s klidem v duši, neboť se dočkal prodloužení pro druhou sérii. Nemusíte se tak bát, že by první řada skončila s už nikdy nevysvětleným cliffhangerem. Jste rádi, že se Apple rozhodl nadělit seriálu další sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás