See (Zrak) S02E02: Forever

S02E02: Forever

S02E02: Forever

Tváří v tvář Babovi stane dávný nepřítel. Jerlamarel se nemůže smířit s životem beze zraku.

3.9.2021
1 hodina

Základní info:

Režie: Frederick E.O. Toye & Anders Engström
Scénář: Stephen Tolkin

Hrají: Jason Momoa (Baba Voss), Hera Hilmar (Maghra Kane), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Tom Mison (lord Harlan), Eden Epstein (Wren), Hoon Lee (Toad), Franz Drameh (Podomek), Joshua Henry (Jerlamarel), Dayo Okeniyi (Oloman), Damaris Lewis (Sheva), Jessica Harper (Cora), Martin Roach (Gosset), Adam Morse (Frye), Alex Breaux (Dax), Adrian Groulx (Rockwell), James Immekus („Lid“), Tamara Tunie („Banka“), Joe Flanigan ("Armáda), Simon Northwood (Flint),…

Foto: AppleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiker

Ani jsem nevěděl, že Tamacti Jun přežil. zajímavé.

19.9.2021 | 18:58:17
Marek Vojtěch

Noo, potěš ! :-o Parádní díl. Žádný zbytečný keci, rovnou se jde na věc. Sibeth Kane je šílená, jak sem jí v první řadě vůbec nemusel, tak nevím proč, ale teď se na každou scénu kdes se objeví těším :-)

13.9.2021 | 16:18:37
tom99

Určitě seriálu prospělo, že se Baba Voss dostal z vězení a to dokonce i s nečekanými spojenci. Závěrečných dvacet minut bylo super. Teď jsem fakt zvědavý, jak to bude pokračovat.

webmaster, grafik
12.9.2021 | 17:09:08
mirako

Tamacti Jun žije, pecka, ale jsem zvědavý jestli to nějak vysvětlí. Souboj bratrů jsem čekal trochu jiný a potěšil. Při úniku nějak zapomněli na toho Jerlamarelovýho chlapce. 9/10

Potěšil John Sheppard (Joe Flanigan), kterého si tam určitě dovedl Momoa. :D

10.9.2021 | 17:42:31
Steve23x

Tamacti Jun 110% top postava x)

8.9.2021 | 16:25:10
Baru.B

Úplně mě tenhle seriál dostal, super akce navíc to obsazení je perfektní Momoa a Bautista co víc si prat. Strašně jsem si oblíbila Tamacti Jun jsem ráda že žije to bude nářez teďka :) moc charismatická postava. Už se těším na další díl.

8.9.2021 | 8:42:50
captain

Tamacti Jun žije a přidá se k Baba Vossovi, no jo, v jednu chvíli, nepřítel mého nepřítele je můj přítel, zatím… Haniwa a Wren, no nazdar teda… místo předčítání ji měla rovnou naučit číst, to by bylo něco! Kane dál šílí, nic nového…

6.9.2021 | 16:31:07
svätý.šebastián

Dej sa nam stale posuva vpred, co je len dobre, dokonca aj Gargamelove ucenie sa nenudi. Navrat Tamactiho potesil, tito dvaja budu vrazedna kombinacia :) Kralovna sialena, dianie okolo bude este zaujimave, ale herecka to hra perfektne, ten styl vyjadrovania je top. Chudak podomok :) Zeby z Kofuna bol novy darca dietata? Skoda tej nasilu linky Haniwi… kombinacia vidiacich spehov a armady je zaujimavy napad, Trivant moze mat navrh a ti ich nepriatelia mozu mat nieco tiez v zalohe,ked sa im v boji celkom dari

5.9.2021 | 21:58:24
skot11

Epizoda fajn. Trochu byl dal víc času Kofunovi a Paris. Doufám, že alespoň v příštích dílech je uvidíme více.

Že to přežil Tamacti Jun je super.

S Babou Voss určitě zabije polovinu armády, co na ně pošlou. V budoucnu by mohl zatopit Sibeth.

Zápletka Haniwy, to by bylo, aby tam nebyla alespoň jedna postava takto zaměřená.

4.9.2021 | 8:05:33
Lex Luthor

Královna je šílená mám ji rád asi stejně, jako Jofreyho. Ano kvóty splněny jedna z hlavních postav je gay postava

3.9.2021 | 17:44:09
1

See (Zrak)
89/100 - 91×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun)

Stav titulků

Epizoda S02E04: The Witchfinder

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Dnes nám Apple nadělil samé dobré zprávy, jelikož oznámil, že se See s premiérou nové série vrátí 27. srpna a posléze se každý pátek dočkáme nového dílu. Navíc bylo potvrzeno, že si seriál vysloužil objednávku třetí řady. Zároveň byl představen první plakát, který naleznete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás