See (Zrak)
89/100 - 117×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

S03E05: The House of Enlightenment

S03E05: The House of Enlightenment

Patová situace u Domu osvícení vyústí v krvavý střet mezi Babovou skupinou a Tormadovými vojáky.

cz sk
23.9.2022
43 minut

Základní info:

Režie: Anders Engström
Scénář: Jennifer Yale & Adam Benic

Hrají: Jason Momoa (Baba Voss), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Michael Raymond-James (Ranger), David Hewlett (Tormada), Trieste Kelly Dunn (Trovere), Dean S. Jagger (Lucien Bray), Mainei Kinimaka (Belu), Murry Peeters (Shiloh), Damaris Lewis (Sheva), Raven Scott (Nonni), Matthew G. Taylor (Maddox), Christopher Tai (Guntar),…

Foto: AppleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Gaffík

Its okay. there are others.

25.9.2022 | 4:17:35
Lex Luthor

Škoda, že Haniwa Kofuna nezastřelila vypadá to, že Sibeth a Kofun mě budou štvát až do konce série doufám, že alespoň Sibeth to nepřežije.

24.9.2022 | 14:30:52
EdnaMichael

libi se mi jak to je brutální :) Haniwa na konci :D

24.9.2022 | 9:07:30
Dryx cz

Sibeth mi v téhle sérii pije krev.. a ten její proslov? Místo přitakávání, jí měli hned seknout hlavu. Škoda, že nevyhynula v té jeskyni.. A celkově je tahle série, scénářem i herecky dost zbrklá. Ale Baba a jeho fatalistické umění boje, by záviděla nejedná postava z Mortal kombat.. všechna čest :-)

23.9.2022 | 22:28:42

Stav titulků

Epizoda S03E05: The House of Enlightenment

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

Na poměrně stále rozjíždějící se službě AppleTV+ se už několik seriálů vrátilo s druhými řadami a jedním z nich je i See. A právě tento seriál se může radovat z obrovského úspěchu, protože je nejsilnějším dramatem s druhou řadou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama