See (Zrak)
89/100 - 116×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

Edo Voss

Edo Voss

Babův bratr, který je vrchním velitelem v Trivantech.

Sezóny 1
2021 - 2021

Edo Voss je mladším bratrem Baba Vosse. Oba vyrostli v Trivantech a bývali si blízcí, ale jejich vztah se pokazil, když Baba zabil jejich otce a z města uprchl. Edo od té doby prahne po pomstě a chce, aby Baba za smrt jejich otce zaplatil. Ve městě se během let vypracoval až na nejvyššího velitele trivantské armády a jeho nejdůvěrnějším spojencem je Wren, která je poručíkem jeho armády.

(Dave Bautista jako Edo Voss. Foto: Apple)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marek Vojtěch

Za mě pašák…bylo vidět, že ne úplně souhlasí…možná byl až příliž pomstichtivej…ale jinak super, a Dave ho zahrál perfektně.

19.7.2022 | 7:48:25
S.T.A.L.K.E.R.

Tak moc, opravdu moc, jsem doufal, že to setkání na mostě oba přežijí. Jeho pohnutky se dají pochopit. Ale několikrát se ukázalo, že má i dobré srdce, stejně jako jeho bratr. Mluvím hlavně o jeho vztahu k Wren a jeho prozření úplně na konci s jeho bratrem. Zasloužil by si být i v dalších řadách. Velká škoda. Odpočívej v pokoji.

26.11.2021 | 9:56:30

Stav titulků

Epizoda S02E08: Rock-a-Bye

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Dnes nám Apple nadělil samé dobré zprávy, jelikož oznámil, že se See s premiérou nové série vrátí 27. srpna a posléze se každý pátek dočkáme nového dílu. Navíc bylo potvrzeno, že si seriál vysloužil objednávku třetí řady. Zároveň byl představen první plakát, který naleznete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama