Selfie
89/100 - 116×

Selfie

Eliza Dooley by se bez internetu neobešla stejně jako bez vody nebo jídla. Musí denně sbírat lajky, hvězdičky a srdíčka na svém Facebooku a Twitteru, ale hlavně na Instagramu, kde ji sledují desetitisíce fanoušků. Cítí se slavná a chtěná. Jednou jí ale dojde, že mít hromadu internetových přátel a pochlebovačů není to samé jako mít opravdové přátele. Najme proto do svých služeb marketingového guru Henryho, aby jí pomohl rebrandovat její vlastní značku a vylepšit pošramocenou image. Henry s ní však má těžké pořízení. Odnaučit Elizu žít život offline se ukáže mnohem obtížnější, než se prve zdálo. Seriál je moderní volnou adaptací slavného příběhu My Fair Lady.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 21 minut

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Superstar v sociální síti Eliza Dooley má 263 000 sledu­jících, kteří na ni visí každý příspěvek, pípání a selfie.

cz sk
30.9.2014
21 minut

Ale poté, co se nehoda na pracovišti stane virovou, rychle si uvědomí, že být „instafamózní“ není všechno, co je rozbité, a být upjatý, není to samé jako mít skutečné přátele. Vyzývá spolupracovníka a marketingového gurua, Henryho, aby „rebrandoval“ její sebevědomou pověst a naučil ji, jak se spojit s lidmi ve skutečném světě, ať se mu to líbí nebo ne.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Angi

Karen je skvělá. Nejen, jak vypadá, ale ona prostě umí. Jak škrábala na to sklo u domu, ta mimika…fakt ji člověk věří, že chce dovnitř a tak je to se vším. Tu nánu bych ji sežral i s naviákem. Každopádně, to jsou už i vycpané pozadí??? Chlap se stále učí..

15.7.2017 | 16:15:03
alexis

Za tři – ale opravdu jen kvůli Karen, která je k zulíbání.

5.10.2014 | 9:39:05
Rousie

Lepší u toho moc nepřemýšlet, pak to není tak špatné. Koukala jsem na to hlavně kvůli obsazení – Karen Gillan a Johna Cho mám ráda – a patrně na to budu koukat ještě dál jen kvůli nim. :) Ale kdo ví, třeba to nakonec bude vážně dobré.

4.10.2014 | 15:48:56
awacs

Teda bylo to jako na houpačce. V jednu chvíli se bavím, v druhou se stydím za to, že na to koukám :-D Celý díl zachraňoval John Cho, který byl hlavním zdrojem vtipných momentů. Celé mi to přišlo trochu šité horkou jehlou a z jakoby nesovisejících částí. Snad se to zlepší, ale jako oddychovka dobré :-)

3.10.2014 | 23:05:00
Kimberlly

nie je to dokonalé, ale páči sa mi to! :)

2.10.2014 | 20:43:31

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama