Sense8 Paul Ogola: Keňa miluje Sense8

Paul Ogola: Keňa miluje Sense8

Paul Ogola: Keňa miluje Sense8

Jistě znáte Caphea a jeho nejlepšího přítele Jelu. O Jelovi je dnes řeč, přesněji o jeho představiteli, Paulovi Ogolovi. Jak vnímají seriál Sense8 v Keni? Co mu Sense8 přisneslo?


14 0
22.8.2015

Co tě přivedlo k Sense8?

Zavolala mi vedoucí Nini Wacera, která má na starost výběr herců, jestli bych neměl zájem o novou roli. Dohodli jsme si schůzku ještě na ten samý den, vyplížil jsem se z kanceláře a šel na konkurz. Takhle to začalo.


Už jsi to zmiňoval v jiných rozhovorech, ale řekni nám, jak vypadá filmová produkce v Keni. 

Je to takové nemluvně, co potřebuje ty správné rodiče. Kdyby se všichni producenti v Keni podívali na Sense8, každou jeho scénu, pak prošli jednotlivé příběhy postav, roznesli to všem scénáristům v zemi, tak by celá filmová produkce rychle dospěla.Jak se Sense8 uchytilo v Keni? Jak obstálo u diváků? 

Keňští diváci milují Sense8. Slyšel jsem různé reakce, nejvíce reakcí na postavy jménem Jela, jeho manželku, Silase Kabaku a další. Líbí se jim to, že jsou součástí projektu. Taky mají rádi natáčení různých scén jako komparz. Neuvěřitelné, jsou to jenom dva měsíce, co Sense8 vyšlo.


Většinu svého času jsi při natáčení strávil s Amlem Ameenem. Jaké to bylo? Pracovat s ním. 

Aml je velmi dobrý herec, přívětivý a pokorný. Pracuje se s ním skvěle. Je to téměř můj bratr. Hodně lidí si myslí, že pochází opravdu z keňského kmene. Dokud nepromluví, tak si říkáte „Ten musí být z Keni“. Pracovalo se s ním jednoduše báječně, nebyl pro mě jen kolega, ale také učitel. Dokonce předpověděl, že druhá série je jasná.

(Aml Ameen a Paul Ogola; Netflix )


Jako herec, jak jsi zvládl zahrát Jelu? Co osobního jsi přinesl do své role? 

Když dostanete scénář, tak si v tom okamžitě najdete svou roli, najdete i sebe. Viděl jsem Jelu jako jediného přítele Capheuse, který tu pro něj vždy je. Jako herec, který ho hrál, jsem převzal odpovědnost za to, že to tak bude vypadat, vložit tam to něco ze sebe, co bylo dost přesvědčivé.

Moje práce je hrát, přivést postavu k životu, to je má práce. Věřte mi, užíval jsem si tu roli, protože to nebyl Paul, byl to někdo jiný se špetkou mé osobnosti.


Poznávají tě teď lidé více?

Sense8 mi získalo mnoho přátel, celosvětově. Na sociálních médiích mám teď dvakrát víc sledujících než předtím. Nemůžu ani věřit tomu, že poskytuji rozhovor někomu mimo mou zemi. Celý tenhle projekt mi ukázal, že lidé oceňují mé schopnosti v mezinárodním měřítku, ukazuje to, jak jsem se jako herec posunul dál. Sense8 prostě bylo předurčeno k tomu, aby bylo dokonalé, a to díky jeho tvůrcům, tahle parta je prostě skvělá.


Seriál se snažil zachytit město a jeho občany. Myslíš, že se povedlo zachytit Keňu takovou, jaká je? 

Jako občan Keni musím říct, že Keňa je krásná, Sense8 sice nezachytilo celou její krásu, ale rozhodně ukázalo její podstatu. Natáčení probíhalo na ulici, takže ukázalo i její občany.


Mám pro tebe poslední otázku. Pracuješ teď i na jiných projektech? Chceš nám říct ještě něco? 

Příští rok mi vyjde film od One Fine Day Productions. Budu vám sdělovat veškeré novinky.

Jediné, co mohu dodat, je to, že jsem poznal úplně nový druh náklonnosti od fanoušků. Někteří přichází, aby sponzorovali projekty, které podporují mladé umělce. Vím, že občas je to taky složité, ale jsou to začátky. Uvidíme se brzy. Opatrujte se. Miluji vás.


zdroj: the-newshub.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

STAV TITULKŮ

Epizoda S02E10: You Want a War?

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik

Překlad sedí na verzi Sense8:

  • … .S02E10.WEBRip.X264-SKGTV[ettv]
  • … .S02E10.720p.WEB­Rip.x264-MOROSE[ettv]
  • … .S02E10.1080p­.WEBRip.x264-MOROSE[ettv]

Po zhlédnutí epizodu You Want a War? nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Sense8 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás