Sense8 (Osmý smysl)
94/100 - 296×

Sense8(Osmý smysl)

8 lidí. 8 příběhů. Sourozenci Wachowští, tvůrci kultovního Matrixu, přichází na Netflix s novým sci-fi dramatem o osmi lidech, kterým se jednoho dne změní život. Náhle totiž zjistí, že i když každý z nich žije úplně jinde, v jiné zemi i jiné kultuře, všech osm se dokáže telepaticky spojit, cítit svou přítomnost a komunikovat spolu. Nikdy se však společně fyzicky nesetkají. Žít v poklidu ale nemůžou. Na scéně se brzy objevuje záhadný pan Jonas, který se všechny snaží dostat na jedno místo, ale také ještě záhadnější pan Whispers, který se osm propojených lidí snaží zabít.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Aml Ameen (Capheus Onyango), Naveen Andrews (Jonas Maliki), Tina Desai (Kala Dandekar), Miguel Ángel Silvestre (Lito Rodriguez), Terrence Mann (Našeptávač), Jamie Clayton (Nomi Marks), Tuppence Middleton (Riley Blue), Bae Doona (Sun Bak), Brian J. Smith (Will Gorski), Max Riemelt (Wolfgang Bogdanow), Daryl Hannah (Angelica Turing)

V sedmé epizodě se objeví možná ta nejlepší vizuální scéna, láká fanoušky J. Michael Straczynski‎

V sedmé epizodě se objeví možná ta nejlepší vizuální scéna, láká fanoušky J. Michael Straczynski‎

J. Michael Straczynski‎, který na seriálu spolu s Wachowskými spolupracuje od úplného začátku, se čerstvě podělil o krátkou informaci o druhé sezóně Sense8.

15 0
29.4.2017

Pokud na Facebooku sledujete fandovskou stránku Sense8 (Netflix), tak jste tuhle zprávu jistě zaregistrovali.

J. Michael Straczynski v této skupině již v minulosti napsal nějaké příspěvky a protože se blíží druhá sezóna, podělil se s fanoušky o informaci týkající se sedmé epizody druhé sezóny.

V posledních deseti minutách sedmé epizody (produkční číslo 208) druhé sezóny proběhne dlouhá scéna v berlínské restauraci – až to uvidíte, tak to poznáte – která nám ukáže Cititele tak, jak si je nedokážete ani představit. Je to možná jedna z nejlepších vizuálních scén celého seriálu.

(Originální příspěvek)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E12: Amor Vincit Omnia

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama