Sense8 (Osmý smysl)
94/100 - 296×

Sense8(Osmý smysl)

8 lidí. 8 příběhů. Sourozenci Wachowští, tvůrci kultovního Matrixu, přichází na Netflix s novým sci-fi dramatem o osmi lidech, kterým se jednoho dne změní život. Náhle totiž zjistí, že i když každý z nich žije úplně jinde, v jiné zemi i jiné kultuře, všech osm se dokáže telepaticky spojit, cítit svou přítomnost a komunikovat spolu. Nikdy se však společně fyzicky nesetkají. Žít v poklidu ale nemůžou. Na scéně se brzy objevuje záhadný pan Jonas, který se všechny snaží dostat na jedno místo, ale také ještě záhadnější pan Whispers, který se osm propojených lidí snaží zabít.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Aml Ameen (Capheus Onyango), Naveen Andrews (Jonas Maliki), Tina Desai (Kala Dandekar), Miguel Ángel Silvestre (Lito Rodriguez), Terrence Mann (Našeptávač), Jamie Clayton (Nomi Marks), Tuppence Middleton (Riley Blue), Bae Doona (Sun Bak), Brian J. Smith (Will Gorski), Max Riemelt (Wolfgang Bogdanow), Daryl Hannah (Angelica Turing)

Postavy

 • Capheus Onyango

  Capheus Onyango

  Soucitný řidič autobusu v Nairobi se silným smyslem pro spravedlnost. Je milující a pečující, stará se o svou nemocnou matku, která žije s AIDS. Velký milovník filmů s Van Dammem.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Jonas Maliki

  Jonas Maliki

  Jonas je záhadný muž, který se všechny snaží dostat na jedno místo. Pro cluster 8. srpna je jakýmsi mentorem a průvodcem jejich nového světa. Komunikuje hlavně s Willem Gorskim.

  Sezóny 2
  2015 - 2018
 • Kala Dandekar

  Kala Dandekar

  Úspěšná mumbaiská farmaceutka a oddaná hinduistka, která je zasnoubená s Rajanem Rasalem, synem ředitele společnosti, v níž Kala pracuje, ačkoli ho nemiluje.

  Sezóny 2
  2015 - 2018
 • Lito Rodriguez

  Lito Rodriguez

  Známý mexický herec, který drží v tajnosti svůj vztah se stejným pohlavím. Jeho kariéra je kvůli tomuto vztahu vystavena riziku.

  Sezóny 2
  2015 - 2018
 • Našeptávač

  Našeptávač

  Tajemný člověk, který se se svou organizací snaží naše hrdiny zničit.

  Sezóny 2
  2015 - 2018
 • Nomi Marks

  Nomi Marks

  Nomi Marks je transeksuálka blogující o politice a taktéž hacktivistka. Ačkoli ji její rodina nepřijala, tak je z ní hrdá žena, která žije v San Franciscu se svou přítelkyní Amanitou.

  Sezóny 2
  2015 - 2018
 • Riley Blue

  Riley Blue

  Riley je islandská DJka, která se přestěhovala do Londýna, aby utekla před svou drogovou minulostí, ale ani zde minulosti uprchnout nedokáže.

  Sezóny 2
  2015 - 2018
 • Sun Bak

  Sun Bak

  Soulská podnikatelka a výjimečná kickboxerka v undergroundové komunitě. Její otec je mocný podnikatel, který ji má radši než jejího mladšího bratra Joong-Ki Baka.

  Sezóny 2
  2015 - 2018
 • Will Gorski

  Will Gorski

  Chicagský policista pronásledovaný nevyřešenou vraždou, ke které byl přidělen jeho otec, když byl Will ještě malý.

  Sezóny 2
  2015 - 2018
 • Wolfgang Bogdanow

  Wolfgang Bogdanow

  Berlínský specialista na trezory, který se spolu se svým kamarádem Felixem pohybuje v prostředí organizovaného zločinu a má nevyřešené problémy se svým strýcem.

  Sezóny 2
  2015 - 2018
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S02E12: Amor Vincit Omnia

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama