A Series of Unfortunate Events (Řada nešťastných náhod)
88/100 - 77×

A Series of Unfortunate Events(Řada nešťastných náhod)

Tři osiřelé děti Violet, Klaus a Sunny se vydávají na životní cestu, aby odhalily smrt svých rodičů. Na své cestě čelí zkouškám a dalším všemožným nástrahám.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Rodinný
hrají
Neil Patrick Harris (hrabě Olaf), Malina Weissman (Violet Baudelaire), Louis Hynes (Klaus Baudelaire), Presley Smith (Sunny Baudelaire), Patrick Warburton (Lemony Snicket), Todd Freeman (Pan Poe), Usman Ally (Fernald), Matty Cardarople (Podivný tvor), Joyce Robbins (Flo), Jacqueline Robbins (Tocuna), John DeSantis (Plešatý muž)

České titulky k epizodě The End

České titulky k epizodě The End

V poslední kapitole se sirotci dostanou na opuštěný ostrov – místo ztracených životů, starých příběhů i nových začátků. Tam vše skončí. České titulky k závěrečné epizodě seriálu stahujte v jejím profilu. Přeložil je pro vás @Byzon. Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

9 0
25.1.2019

Diskuze /4

God of war

Kdy bude edňáci hodnotí třetí řadu ?

26.1.2019 | 5:28:57
gadonking

Děkuji za překlad všech sérií.

26.1.2019 | 18:19:00
God of war

Prej bude i čtvrtá řada.

27.1.2019 | 14:51:02
Byzon

Čtvrtá řada rozhodně nebude, seriál je ukončený. Maximálně je teoretická možnost zfilmování prequelu All The Wrong Questions, který se týká Snicketova mládí v D.P., nicméně o tom zatím z oficiálních kanálů nepadlo ani slovo, kromě toho, že tvůrce seriálu vyjádřil zájem o zfilmování. Nicméně, poslední slovo v tomhle má Netflix, takže zatím se jedná opravdu spíše o hodně teoretickou možnost.

27.1.2019 | 21:02:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E07: The End

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Byzon

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Trailer k seriálu

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama