A Series of Unfortunate Events (Řada nešťastných náhod)
88/100 - 77×

A Series of Unfortunate Events(Řada nešťastných náhod)

Tři osiřelé děti Violet, Klaus a Sunny se vydávají na životní cestu, aby odhalily smrt svých rodičů. Na své cestě čelí zkouškám a dalším všemožným nástrahám.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Rodinný
hrají
Neil Patrick Harris (hrabě Olaf), Malina Weissman (Violet Baudelaire), Louis Hynes (Klaus Baudelaire), Presley Smith (Sunny Baudelaire), Patrick Warburton (Lemony Snicket), Todd Freeman (Pan Poe), Usman Ally (Fernald), Matty Cardarople (Podivný tvor), Joyce Robbins (Flo), Jacqueline Robbins (Tocuna), John DeSantis (Plešatý muž)

Klaus Baudelaire

Klaus Baudelaire

Prostřední z dětí Baudelairových a jediný chlapec.

Sezóny 2
2017 - 2018

Klaus má zálibu v knížkách. Stačí, když ho necháte chvíli v knihovně, a dokáže najít cokoli potřebuje.

Než jsou děti odvezeny panem Poem k jejich novému opatrovníkovi, hraběti Olafovi. najde Klaus v troskách jejich domu část kukátka, které patřilo jeho rodičům. Když děti překazí Olafovi jeho plány vzít si Violet, jsou panem Poem odvezeni k jejich strýci Montgomerymu. Monty je však brzy zabit Olafem, který po svém odhalení prchá.

Děti jsou odvezeny k tetě Josephine, u které Klaus získá fotku ze Šťastné pily, na níž se nachází i jejich zesnulí rodiče. Po tetině smrti se děti dostanou na auto směřující k pile, kde však jsou majitelem donuceni pracovat. Olaf, který se spojí s místní oční doktorkou Orwellovou, která zhypnotizuje Klause, aby způsobil smrtelnou nehodu. Violet však nakonec jeho i hypnózu ostatním zaměstnanců prolomí, doktorka Orwellová spadne do pece a Olaf raději opět prchá. Před odchodem se ještě děti dozví, že jejich rodiče kdysi zachránili obyvatelstvo Mizerova před strašlivým požárem. Klaus, Violet a Sunny jsou panem Poem odvezeni na akademii.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E07: The End

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Byzon

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Trailer k seriálu

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama