Sex Education (Sexuální výchova) S02E01: Episode 1

S02E01: Episode 1

S02E01: Episode 1

Ukáže se, že Otisovým skrytým talentem je masturbace. Dokáže ale ovládnout svoji nezkrotnou touhu po Ole? Mezi studenty vypukne panika kvůli epidemii chlamydií.

cz sk
17.1.2020
51 minut

Základní info:

Režie: Ben Taylor
Scénář: Laurie Nunn

Hrají: Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman), Alistair Petrie (Michael Groff), Mimi Keene (Ruby Matthews), Simone Ashley (Olivia Hanan), Chaneil Kular (Anwar), Mikael Persbrandt (Jakob Nyman), Anne-Marie Duff (Erin Wiley), Jim Howick (Colin Hendricks), Rakhee Thakrar (Emily Sands), Chris Jenks (Steve), Sami Outalbali (Rahim), George Robinson (Isaac), George Somner (Joe), Hannah Waddingham (Sofia Marchetti), Sharon Duncan-Brewster (Roz Marchetti), T'Nia Miller (Maxine Tarrington), Tsion Habte (Fiona), Ashna Rabheru (Gwen), Hope Jones (Martha), Roman Hayeck-Green (Owen),…

Kvíz k první epizodě

Na jakém místě Otis nemasturboval?

Foto: Netflix

Trailer k druhé sérii:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jan kreidlos

Jak se to poušti

13.4.2020 | 22:56:06
Edward Bloom

Na druhou řadu Sex Education jsem se hodně těšil a nebudu lhát, má očekávání byla opravdu vysoká. V první polovině startovní epizody mi to připadalo trochu nejisté a možná lehce přehnané, ale to se vše napravilo v polovině druhé, kdy se do školy vrátila Maeve. No a poslední scéna mezi ní a Otisem navrátila tu správnou atmosféru seriálu a všechny „pochyby“ jistě odstranila. O tom soundtracku ani nemluvě, lepší song snad na konci zvolit ani nemohli.

1.4.2020 | 4:49:12
Cihi

Tento serial ma naprosto skvelej scenar a je to genialne natoceny, coz u komedii nebyva uplne bezny.

Co me vsak zarazi, tak ze pri sledovani teto epizody jsem mel pocit, ze sleduju serial z Jihoafricke republiky, coz je trochu na povazenou.

Vubec ta moderni uchylka produkci z posledni doby, a to nacpat do serialu vsechny mozny rasy, orientace a vsechno neprirozene misit dohromady, z toho dela naprosty sci-fi a odebira to ze serialu autenticnost. Nic proti homosexualum atd., ale takovy zastoupeni ty dany mensiny ve spolecnosti v realite zdaleka nemaji a uz vubec nedochazi k tak velkymu miseni, tak jak je to vyobrazeny u vzorku postav tohoto serialu.

PS: Maeve vypadala lip v 1. serii :)

28.1.2020 | 0:24:32
oskarka

Jsem trochu rozpačitá, ale snad to další díly napraví. Jak jsem psala už jinde, našla jsem nejprve jen nadabované verze, a to bylo strašlivé. Jednak všichni namlouvači mají stejné hlasy, kde jsou ty doby, kdy člověk poznal herce podle hlasu na první poslech. A druhak :-) české dialogy jsou jen prvoplánově vulgární, chybí tam to něco, co je v originále a naštěstí též v titulcích!

19.1.2020 | 14:53:50
svätý.šebastián

Úvod trochu slabší, linka s chlamydiami priam detinska. Návrat Maeve potešil, za vyhadzovanie paradajky a uhorky z burgera má u mňa veľké plus :) Otis je stále trapak, Jackson získal čas na utriedenie myšlienok. Hm po Prcickach a tomto diele teraz vážne ľutujem, že som nechodil do hudobných táborov ;)

19.1.2020 | 14:15:49
captain

Tak sláva nazdar, obsedantně kompulzivní šaškování pokračuje… Otis (Enderova hra) a jeho máma (Akta-X, The Fall) do toho jdou i podruhé.

18.1.2020 | 20:33:38
Kubc6a

Ach, ten smile na konci.

webmaster
17.1.2020 | 23:43:35
Spiker

Hezký návrat. Jen ty kroužky v nose by mohly pozbýt. :-)

17.1.2020 | 14:45:09
Remi91

Seriál je zpět, kvalita se drží, humor funguje, ale během první epizoda se objevila nová zpráva. Eminem vydal nové CD, bingewatching se o hodinu odsouvá :)

webmaster
17.1.2020 | 10:32:36

Sex Education (Sexuální výchova)
93/100 - 203×

Sex Education(Sexuální výchova)

Seriál Sex Education se zaměřuje na Otise Milburna, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Erotický, Komedie
hrají
Emma Mackey (Maeve Wiley), Asa Butterfield (Otis Milburn), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman)

Stav překladu

Epizoda S02E08: Episode 8

cz100%
DOKONČENO

Titulky k druhé sérii pocházejí z dílny Netflixu.

Nezapomeňte všechny epizody druhé série ohodnotit v jejich profilech.

Nepřehlédněte

Co a koho čekat v druhé sérii?

Co a koho čekat v druhé sérii?

Už zítra se můžete těšit na druhou řadu Sex Education. Abyste věděli, co je v ní pro jednotlivé postavy přichystáno a jaké nové charaktery v ní uvidíte, připravili jsme pro vás článek shrnující všechny tyto informace.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás