Sex Education (Sexuální výchova) S02E02: Episode 2

S02E02: Episode 2

S02E02: Episode 2

Jean první den ve škole zrovna nezazáří. Otis se snaží rukou potěšit Olu a taky poradit úplně marnému učiteli. Nebojácná Maeve tentokrát zklame.

cz sk
17.1.2020
51 minut

Základní info:

Režie: Sophie Goodhart
Scénář: Laurie Nunn, Mawaan Rizwan

Hrají: Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman), Alistair Petrie (Michael Groff), Mimi Keene (Ruby Matthews), Simone Ashley (Olivia Hanan), Chaneil Kular (Anwar), Mikael Persbrandt (Jakob Nyman), Jim Howick (Colin Hendricks), Rakhee Thakrar (Emily Sands), Chris Jenks (Steve Morley), Sami Outalbali (Rahim), Chinenye Ezeudu (Vivienne Odusanya), Hannah Waddingham (Sofia Marchetti), Samantha Spiro (Maureen Groff), Lily Newmark (Ruthie), Conor Clarke McGrath (Connor), Jack Bandeira (Eli), Spike Leighton (Luke), Daniel Betts (seržant Morris),…

Kvíz k druhé epizodě

Jak Colin Hendricks nazve Emily Sandsovou během sexu?

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Adama mi je lito, konečně našel něco co by se mu libilo a takhle mu to podělaji, a Jean byla fakt k smichu a ten učitel taky jak nevěděl co mluvit a to soupeřeni mezi Maeve a Olou fakt nemělo chybu

redaktor
4.7.2020 | 14:03:30
Edward Bloom

Moc se mi zamlouvá, že seriál druhou řadou pokračuje i v citlivějších a emocionálnějších tématech. Mám pocit, že seriál od komedie/drama bude čím dál víc přecházet do drama/komedie a to je jedině dobře. Předpokládám, že drtivou většinou diváků jsou vrstevníci hlavních postav seriálu a bude skvělé, pokud se k nim v komickém obalu dostanou i myšlenky o mezilidských vztazích a komunikaci. Viděl bych to na silných 80%, ale poslední scéna s Adamem mě celkem dostala a rozhodl jsem se to posunout ještě výš. :)

3.4.2020 | 2:37:13
Spiker

I letos vynikající..:-)

28.1.2020 | 22:39:07
svätý.šebastián

Pani učiteľka je fakt sexi, vždy poteší, keď baba vie čo chce :) Adam už nie je taký frajer, škoda, že tam nezostal. Ak sa vráti a vznikne ďalší ľúbostný trojuholník, bude to už zrejme trápne. Amy je teraz fajn baba ;) ale že sa celá škoda ocitla v tom zábavnom parku bolo divné

19.1.2020 | 15:28:37
captain

Adam go! U Otise bohužel, trapas, snaha byla a zase těsně vedle…

18.1.2020 | 20:34:50
simprch

Za mě další super, zatím mě tahle série moc baví, a líbí se mí větší komplexita celé téhle série, oproti té první

18.1.2020 | 9:06:57
BottleOfWater

Adamova linka mě baví.

redaktor
17.1.2020 | 21:37:51
dan12345

Zatím fakt paráda

17.1.2020 | 20:32:15
hyena

viac adama !

17.1.2020 | 20:05:06
Remi91

Nejlepší epizoda celého seriálu? Prozatím. Líbí se mi, jak se utvořily skupinky, které k sobě přirozeně patří. Jejich vzájemná interakce pak baví, dojme a zaujme. Především mě potěšila hlavní myšlenka, jenž se objevuje v seriálu od samého začátku. Problémy ve vztahu často způsobuje špatná a či absolutně žádná komunikace. Lidi si to mezi sebou neumí vyříkat. Raději budou důležitá, nepříjemná či „nevhodná“ témata skrývat. Řeknou to svých přátelům ale ne partnerovi. Ti se jim budou někdy snažit poradit (většinou nevhodně) a vztah pak jde do kopru. Tenhle seriál by se měl pouštět všude. Je to krásný vzdělávací pomocník k životu.

webmaster
17.1.2020 | 15:23:35

Sex Education (Sexuální výchova)
93/100 - 224×

Sex Education(Sexuální výchova)

Seriál Sex Education se zaměřuje na Otise Milburna, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Erotický, Komedie
hrají
Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman)

Stav překladu

Epizoda S02E08: Episode 8

cz100%
DOKONČENO

Titulky k druhé sérii pocházejí z dílny Netflixu.

Nezapomeňte všechny epizody druhé série ohodnotit v jejich profilech.

Nepřehlédněte

Hvězda z Harryho Pottera a další míří do třetí série

Hvězda z Harryho Pottera a další míří do třetí série

Natáčení nadcházející série je v plném proudu, a proto se dočkáváme i informací ohledně nových postav, které budeme v třetí řadě vídat. Nyní jsme se dozvěděli o třech takových a podrobnější informace se o nich dozvíte uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás