Sex Education (Sexuální výchova) S02E04: Episode 4

S02E04: Episode 4

S02E04: Episode 4

Ola chce zajít až do konce, ale Otis váhá. Jean a Maeve potřebují svůj prostor. Jackson má strach, že nepodá dobrý výkon a osudem pronásledovaní milenci se znova sblíží.

cz sk
17.1.2020
51 minut

Základní info:

Režie: Alice Seabright
Scénář: Laurie Nunn, Rosie Jones

Hrají: Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman), Alistair Petrie (Michael Groff), Mikael Persbrandt (Jakob Nyman), Anne-Marie Duff (Erin Wiley), James Purefoy (Remi Milburn), Rakhee Thakrar (Emily Sands), Chris Jenks (Steve Morley), Sami Outalbali (Rahim), Chinenye Ezeudu (Vivienne Odusanya), George Robinson (Isaac), Samantha Spiro (Maureen Groff), George Somner (Joe), Mirren Mack (Florence), Lino Facioli (Dex Thompson), Conor Clarke McGrath (Connor), Lisa Palfrey (Cynthia), Joe Wilkinson (Jeffrey),…

Kvíz ke čtvrté epizodě

Kdo vyhrál ve videohře?

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Ola je fakt potvora takhle davat ultimata kvuli dobre přitelkyni, a to že Jean a Otisuv otec na to skočili to jsem fakt nečekal a taky jsem zvědav jak to bude pokračovat s Ericem a Adamem.

redaktor
21.7.2020 | 23:13:38
Edward Bloom

Přestože mi je Ola extrémně nesympatická, bylo mi jí tady trochu líto. Jinak jak už jsem psal u minulé epizody, tak Adamovi bych strašně moc přál trochu štěstí, ale Rahima zkrátka nelze nemilovat. Doufám, že to Eric celé nezkazí. :-/

3.4.2020 | 5:03:08
Sheeku

miluju Maeve a strašně mě štve Ola. Ultimáta na nikoho neplatí ;)

30.3.2020 | 20:01:56
Sliu

Taky bych nechtěl mít Maeve v týmu, když v tom kvízu řekne zdaleka tu největší zemi na světě Rusko… Kdyby aspoň řekla usa, nebo nějakou podobnou zaostalou zemi plnou retardů. Dávalo by to smysl. A ten druhej tým je taky totálně dementní když řeknou Kanadu.

První série byla aspoň vtipná a poutavá. Druhá už je čistě jen o Netflixácký negrophilii, feminismu, homosexualitě a rasismu. Zničej všechno na co šáhnou. Hlavně Zaklínače.To jim nikdy nezapomenu. Takhle zničit mistrovské dílo jako je právě Zaklínač.

Nic, přeji vám všem spoustu sérií a nových seriálů od Netflixu. Já už se prostě nemůžu na ty výtvory rasistickejch feministek dál dívat.

5.3.2020 | 5:10:11
Erzik

Možná až moc zamotané, ale stejně boží.. Pořád mám nejraději Maeve. Adam je teď taky velmi sympatická postava.

redaktor
27.1.2020 | 23:47:56
svätý.šebastián

Vzťahy (všetky) sa začínajú príliš zamotávať, pribúdajú milostné trojuholníky, všetci sú zmätený a pomaly nevedia, čo ďalej.. snáď to aspoň tvorcovia vedia ;)

25.1.2020 | 14:21:28
oskarka

KOnečně můžu dát plný počet!

19.1.2020 | 14:57:54
captain

Jó tak tohle se teda povedlo…

18.1.2020 | 21:59:04
simprch

Nemám slov, další krásně napsaný a natočený díl

18.1.2020 | 9:09:14
hyena

adam je najlepsi

17.1.2020 | 22:46:09
1

Sex Education (Sexuální výchova)
93/100 - 224×

Sex Education(Sexuální výchova)

Seriál Sex Education se zaměřuje na Otise Milburna, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Erotický, Komedie
hrají
Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman)

Stav překladu

Epizoda S02E08: Episode 8

cz100%
DOKONČENO

Titulky k druhé sérii pocházejí z dílny Netflixu.

Nezapomeňte všechny epizody druhé série ohodnotit v jejich profilech.

Nepřehlédněte

Hvězda z Harryho Pottera a další míří do třetí série

Hvězda z Harryho Pottera a další míří do třetí série

Natáčení nadcházející série je v plném proudu, a proto se dočkáváme i informací ohledně nových postav, které budeme v třetí řadě vídat. Nyní jsme se dozvěděli o třech takových a podrobnější informace se o nich dozvíte uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás