Sex Education (Sexuální výchova) S03E03: Episode 3

S03E03: Episode 3

S03E03: Episode 3

Po zavedení školních uniforem nemají studenti šanci vystoupit z davu. Aimee se vypovídá z traumatu z napadení a nebinární Cal se sblíží s Jacksonem.

cz sk
17.9.2021
53 minut

Základní info:

Režie: Ben Taylor
Scénář: Laurie Nunn & Alice Seabright

Hrají: Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman), Mimi Keene (Ruby Matthews), Simone Ashley (Olivia Hanan), Chaneil Kular (Anwar Bakshi), Mikael Persbrandt (Jakob Nyman), Anne-Marie Duff (Erin Wiley), Chris Jenks (Steve Morley), Sami Outalbali (Rahim), Chinenye Ezeudu (Vivienne Odusanya), George Robinson (Isaac Goodwin), Jemima Kirke (Hope Haddon), Samantha Spiro (Maureen Groff), George Somner (Joe Goodwin), Dua Saleh (Cal Bowman), Lisa Palfrey (Cynthia), Joe Wilkinson (Jeffrey), David Layde (Roland Matthews), Noel White (Hugh),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Babylonian

Ruby absolutně nejlepší character development!!! A ta chemie s Otisem je úžasná

27.9.2021 | 1:09:14
Spiker

Ten konec byl kruteeej. Team Ruby, ale je mi úplně jasný jak to dopadne..:(

24.9.2021 | 13:03:49
Erzik

Wow! Tohle mě vždycky dostane, ty náhlé, ale ne úplně nepravděpodobné vývoje postav. Dvojté rande a pak u Ruby doma mě fakt dojímalo a s Ruby teď těžce cítím.

redaktor
22.9.2021 | 0:26:24
davidovechkin

Po tomhle díle musím říct, že mi celkem Ruby sedí k Otisovi a doufám, že jim to vyjde

21.9.2021 | 15:01:44
captain

Sakra, a kocour to má za sebou! No Ruby a Otis, jejda, a do toho předčasné „miluji tě.“ Aj ta krajta…

20.9.2021 | 8:27:13
LMDizajn

Ešte do tejto chvile, sme mohli mat Otisa všetci radi, touto epizodou už aj jeho odpalili. Na druhu stranu chapem, že sa tvorcovia snažia ukazat že nič nie je čierno biele a len dobre a zle a každy spravi chybu alebo niekomu ubliži. A toto bola teda pecka. Ta posledna scena bola perfektna a Otis to tak dos***!

20.9.2021 | 7:37:21
Rodney1122

Tady už budu muset ubrat hvězdu, nelíbilo se mi že Otis sám chtěl s Ruby prožívat víc a když měl říct na konci taky to slovo, tak to akorát posral :D nechápu, přitom on sám sní chtěl veřejně chodit lel.. Ruby je pěkná, ale k Otéčku si vzhledově nesedí.

19.9.2021 | 13:41:04
JetPrawn

Moc dobrý :) a ten konec.. zažil jsem.. tak jsem zvědavý jak se to vyvine :)

19.9.2021 | 0:51:48
Remi91

Wow. Na tohle se vyplatilo čekat. Dočkali jsme se závažnějších témat, ale je to vše provedené s takovou lehkostí. Postavy se neustále vyvíjejí. Je to neuvěřitelné. Každý vás umí překvapit, takových lidským způsobem. Třetí řada jede ohromným tempem a nejeví známky zpomalení.

17.9.2021 | 16:20:21

Sex Education (Sexuální výchova)
92/100 - 254×

Sex Education(Sexuální výchova)

Seriál Sex Education se zaměřuje na Otise Milburna, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Erotický, Komedie
hrají
Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman)

Stav překladu

Epizoda S03E08: Episode 8

cz100%
DOKONČENO

Titulky k třetí sérii pocházejí z dílny Netflixu.

Nezapomeňte všechny epizody třetí série ohodnotit v jejich profilech.

Nepřehlédněte

Sex Education získává čtvrtou řadu

Sex Education získává čtvrtou řadu

V rámci akce TUDUM nám Netflix, nebo spíše Moordaleské televizní zprávy, přinášejí mimořádnou novinku. Seriál Sex Education byl totiž pouhý týden po premiéře třetí série prodloužen pro čtvrtou. Máte z potvrzení další řady radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás