Sex Education (Sexuální výchova)
92/100 - 268×

Sex Education(Sexuální výchova)

Seriál Sex Education se zaměřuje na Otise Milburna, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Erotický, Komedie
hrají
Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman)

S03E05: Episode 5

S03E05: Episode 5

Ve Francii střídá oživlou historii trapná přítomnost. Lejno na čelním skle přinutí partu dupnout na brzdu. Skomírající jiskra zažehne nový plamen a Jean se fakt naštve.

cz sk
17.9.2021
54 minut

Základní info:

Režie: Ben Taylor
Scénář: Mawaan Rizwan

Hrají: Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman), Alistair Petrie (Michael Groff), Mimi Keene (Ruby Matthews), Simone Ashley (Olivia Hanan), Chaneil Kular (Anwar Bakshi), Mikael Persbrandt (Jakob Nyman), Rakhee Thakrar (Emily Sands), Jim Howick (Colin Hendricks), Chris Jenks (Steve Morley), Sami Outalbali (Rahim), Chinenye Ezeudu (Vivienne Odusanya), Jemima Kirke (Hope Haddon), Dua Saleh (Cal Bowman), Jojo Macari (Kyle), Doreene Blackstock (Beatrice Effiong), Conor Clarke McGrath (Connor Pearson), Daniel Ings (Dan), Conor Donovan (Terry), Miles Jupp (doktor),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Rahim byl na zachodě a jak pak pomoci ponožky vyhodil hovno z okna na jedouci auto a nemělo chybu jak Rahim ktery jediny umi francouzsky schvalně špatně překladal a nečekal jsem že Adam vezme vinu na sebe a taky nemělo chybu jak zapoměli na Maeve a Otise a nechali je tam a nemělo chybu jak si Maeve s Otisem promluvila poprve než se přestali stykat.

redaktor
3.1.2022 | 15:25:57
Gaffík

Tohle byl fakt dobrý díl. Třetí série se mi celkově moc nelíbila, tohle byl jeden z lepších dílů. Jak byli ti učitelé, tak jako kdybych viděl sám sebe xD

21.10.2021 | 13:55:37
Spiker

A Ruby opět dostane málo prostoru. :/ Nicméně takhle feel good skvělou věc už jsem roky neviděl. Nejlepší ve svém žánru!

4.10.2021 | 11:01:45
Te-Rez

Super díl. Scéna s hovnem v ponožce překvapila, ale pobavila. Otis a Maeve to budou mít těžké ještě.

21.9.2021 | 0:31:24
captain

Otis a Maeve konečně dostanou prostor pro „jejich“ rozhovor: ona je stále „zmatená“ a on k ní „stále něco cítí“ a? – a jinak stál výlet úplně za „ho*no.“

20.9.2021 | 14:56:50
LMDizajn

Po tom všetkom, čo postavam dali do cesty a čo s nimi spravili, som si už na konci 2 serie myslel, že by títo dvaja spolu nemali byť a teraz sa mi to potvrdzuje. Ano všetci sme chceli takuto scenu, ale asi nie v takomto kontexte. Uvidime…

20.9.2021 | 7:45:58
Harper66

Super díl

18.9.2021 | 18:17:26
hyena

Skvelá časť skvelého seriálu

18.9.2021 | 15:53:33
Remi91

Všichni čekali na tento moment. Bude se to vyvíjet? Skoro bych si přál, aby tomu tak nebylo. Bylo by to od tvůrců odvážné byť nepopulární rozhodnutí. Ten pár, co spolu dováděl během celé epizody, byl úžasný komediální tah.

17.9.2021 | 18:23:46

Stav překladu

Epizoda S03E08: Episode 8

cz100%
DOKONČENO

Titulky k třetí sérii pocházejí z dílny Netflixu.

Nezapomeňte všechny epizody třetí série ohodnotit v jejich profilech.

Nepřehlédněte

Sex Education získává čtvrtou řadu

Sex Education získává čtvrtou řadu

V rámci akce TUDUM nám Netflix, nebo spíše Moordaleské televizní zprávy, přinášejí mimořádnou novinku. Seriál Sex Education byl totiž pouhý týden po premiéře třetí série prodloužen pro čtvrtou. Máte z potvrzení další řady radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama