Sex Education (Sexuální výchova)
92/100 - 266×

Sex Education(Sexuální výchova)

Seriál Sex Education se zaměřuje na Otise Milburna, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Erotický, Komedie
hrají
Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman)

S03E07: Episode 7

S03E07: Episode 7

Doma je tam, kde to jiskří. Jean se snaží ustát zmatky a chladné reakce okolí a Maeve řeší mámu na útěku. O škole sexu bude teď už vědět úplně každý.

cz sk
17.9.2021
58 minut

Základní info:

Režie: Runyararo Mapfumo
Scénář: Sophie Goodhart

Hrají: Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman), Alistair Petrie (Michael Groff), Mimi Keene (Ruby Matthews), Chaneil Kular (Anwar Bakshi), Mikael Persbrandt (Jakob Nyman), Rakhee Thakrar (Emily Sands), Jim Howick (Colin Hendricks), Anne-Marie Duff (Erin Wiley), Chris Jenks (Steve Morley), Chinenye Ezeudu (Vivienne Odusanya), Jemima Kirke (Hope Haddon), Dua Saleh (Cal Bowman), George Robinson (Isaac Goodwin), Samantha Spiro (Maureen Groff), Indra Ové (Anna), Jason Isaacs (Peter Groff), Conor Clarke McGrath (Connor Pearson), Robert Wilfort (Mark), Robyn Holdaway (Layla), Sophie Thompson (paní Inglehartová), Roman Hayeck-Green (Owen), Noel White (Hugh), Suzanne Bertish (Dr. Cutton), Lois Chimimba (reportérka),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Cihi

Jak ty Netflixovy serialy uplne dokazou obratit to, co je dobro a zlo k obrazu svemu :)

Dobro uz neni slusne vychovani a poslouchani starsich, ale rebelie bez jakehokoliv radu, tedy anarchie. Dobro je svoboda myslet si, ze jste, co se vam zamane, i kdyz priroda hovori jinak a hlavne bojovat za to a menit okoli k obrazu svemu az do roztrhani tela! :) Dobro je moznost byt magor verici na nadrzene emzaky a nikdo vam nemuze zabranit ho ze sebe delat nebo na to, ze jste magor, byt jen poukazovat. A za toto dobro bojuje najednou cela skola :)

Az na tu doslova strikajici propagandu, relativne zabavne.

8.1.2022 | 17:02:12
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak studenti připravili nečekane překvapeni pro Hope a investory a mediim a fakt nemělo chybu jak si s tim pohrali bylo to fakt vtipne a jsem zvědav co ted bude se školou protože to bude zase ve zpravach a jinak nemělo chybu jak Groff vybuchnul u bratra na večeři a vyčetl mu to ale choval se jako spravnej chlap jen Erica nechapu proč musel řikat Adamovi že někoho polibil zbytečně mu to ubližilo když o nic pro něj nešlo a jinak jsem zvědav jak to ted bude mit Maeve s Otisem ale jsem rad že si konečně dali upřimny polibek.

3.1.2022 | 17:42:11
Gaffík

Ty píí**oo ten konec, nene!

21.10.2021 | 16:57:43
Spiker

Někdy mě mrzí, že tvůrci od nějakého dramatického momentu hned střihnou pryč nebo tam hodí rytmickou hudbu, tady v tom díle toho bylo celkem dost a bojim se, co se dozvíme po porodu..

10.10.2021 | 11:52:11
Stardos

Ruby vs Hope je něco, co jsem nevěděl, že potřebuji :D Ten konec jinak je jasný, to budou zase výčitky svědomí :/

21.9.2021 | 16:02:58
captain

Studenti provedli menší vzpouru, dobře tak! Maeve a Otis se zřejmě smiřují, ale do toho Jean rodí (ty porody ve filmech a seriálech, to fajn nee…), a jsme opět tam, kde jsme byli, zmatení a někteří i osamělí… a příště velké finále.

20.9.2021 | 17:10:38
LMDizajn

Byvaly riaditel super dej, Jakob super dej, Maeve a Otis tak vytahane a vyždimane postavy, že ta super efektna scena pre mna nič nebola. Jedine, čo, dramaticky telefonat, ktory z toho spravil poriadnu dramu a musim pozriet dalši diel.

20.9.2021 | 7:27:49
Remi91

Když Hope stála v superhrdinské póze, strašně mi připomněla Stormfront z The Boys. A snad závěrečný telefonát nepřinesl tu nejhorší zprávu.

19.9.2021 | 19:39:49

Stav překladu

Epizoda S03E08: Episode 8

cz100%
DOKONČENO

Titulky k třetí sérii pocházejí z dílny Netflixu.

Nezapomeňte všechny epizody třetí série ohodnotit v jejich profilech.

Nepřehlédněte

Sex Education získává čtvrtou řadu

Sex Education získává čtvrtou řadu

V rámci akce TUDUM nám Netflix, nebo spíše Moordaleské televizní zprávy, přinášejí mimořádnou novinku. Seriál Sex Education byl totiž pouhý týden po premiéře třetí série prodloužen pro čtvrtou. Máte z potvrzení další řady radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama