Sex Education (Sexuální výchova) S03E08: Episode 8

S03E08: Episode 8

S03E08: Episode 8

Začíná nový den a osud Moordaleské střední visí na vlásku. Aimee se prokecne, Eric se svěřuje a Otis čeká v nemocnici. Na upřímnosti teď záleží víc než kdy předtím.

cz sk
17.9.2021
1 hodina

Základní info:

Režie: Runyararo Mapfumo
Scénář: Laurie Nunn

Hrají: Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman), Alistair Petrie (Michael Groff), Mikael Persbrandt (Jakob Nyman), Rakhee Thakrar (Emily Sands), Jim Howick (Colin Hendricks), Anne-Marie Duff (Erin Wiley), Chris Jenks (Steve Morley), Chinenye Ezeudu (Vivienne Odusanya), Jemima Kirke (Hope Haddon), Dua Saleh (Cal Bowman), George Robinson (Isaac Goodwin), Samantha Spiro (Maureen Groff), Sami Outalbali (Rahim), Indra Ové (Anna), Hannah Waddingham (Sofia Marchetti), Robert Wilfort (Mark), Robyn Holdaway (Layla), Sophie Thompson (paní Inglehartová), Reece Richards (Eugene),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict ale že jsem nečekal že školu zavřou uplně mohli je aspon nechad dodělat zbytek ročniku a musim řict že jsem nečekal že Maeve když ma ted jasno s Otisem tak že zase odjede jsem zvědav jak to teda bude mit až se vrati a jinak je mi lito že to Ericovi a Adamovi nevyšlo ale aspon ziskal cenu za to soutěž

3.1.2022 | 18:59:30
Spiker

top feel good seriál.

12.10.2021 | 22:22:09
slayerrrr

Easter eggs joky na Mean Girls a GOT? Top finále.

28.9.2021 | 12:19:00
Stardos

Konec slabší oproti zbytku série. Otis a Maeve je pro mě strašně nepochopitelné vzhledem k tomu, co tvůrci okolo nich dělají. Rozhodně doufám, že čtvrtá série bude.

22.9.2021 | 21:30:46
captain

Dojemné. Tak to mohl Otis rovnou zůstat s Ruby, když teď Maeve, až se skoro vše vysvětlilo a uklidnilo, odjíždí do Ameriky, hmm… tak nakonec aspoň Adamova linka zůstala zajímavá. Výstup Michaela byl také super, tak dělají „holky“ scény! Toš zřejmě u další série na shledanou, zas tak špatné to nebylo, ale mohlo to být i daleko lepší!

22.9.2021 | 8:16:05
akashko12

Skvelá séria, síce nie najlepšia ale určite to nestratilo kvalitu. Ak Netflix z nejakého neznámeho dôvodu zruší tento seriál, budem strašne nasratý.

redaktor
21.9.2021 | 22:27:00
Rodney1122

První díly byla parádní, nějaký ten díl nebyl až tak moc dobrý, ale pořád celá 3 serie byla dobrá, jen bych značněji ubral to líbání kluků, toho tam bylo podle mě až moc, i předchozích seriich. Sice o trochu slabší serie, ale za mě pořád dost kvalitní!

20.9.2021 | 21:10:41
LMDizajn

Posledny diel mi pripomenul, čo sa mi nepačilo na 2 sérií, že síce bola vtipná a zaujímavá, ale bolo to z časti veľké naťahovanie divákov. A to začalo aj v tretej serii niekde v polovičke ale posledny diel bol dost. Prve diely serie sa mi pačili, lebo boli nove podnety, riešili sa nove veci, nehrabalo sa tolko v minulosti. Na kupodiv, linka Otis a Ruby bola aj vtipna aj zaujimava. Nakoniec ako najlepšiu postavu za seriu považujem Ruby. Pozitivne aj Adam. Negativa, alebo ako spravit z oblubenych postav zločincov: Erik, Otis, Maeve. Niečo, čo zjavne nevedeli ani tvorcovia uchopit je obširna a stale sa opakujuca linka Cal, chapem LGBTQRA+NETFLIX, ale pokial je niečo dobre napisane, tak sa to da, ale toto nebolo dobre napisane… Posledny diel tak 60%, cela 3seria tak 70 (začiatok bol ale 100)

20.9.2021 | 7:34:52
Harper66

Neví někdo, jestli je v plánu 4. série? Takhle zakončit 3. sérii není úplně nejlepší.

19.9.2021 | 4:11:36
hyena

Ti sa nedajú dokopy nikdy :D :D

18.9.2021 | 23:37:10
1

Sex Education (Sexuální výchova)
92/100 - 257×

Sex Education(Sexuální výchova)

Seriál Sex Education se zaměřuje na Otise Milburna, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Erotický, Komedie
hrají
Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman)

Stav překladu

Epizoda S03E08: Episode 8

cz100%
DOKONČENO

Titulky k třetí sérii pocházejí z dílny Netflixu.

Nezapomeňte všechny epizody třetí série ohodnotit v jejich profilech.

Nepřehlédněte

Sex Education získává čtvrtou řadu

Sex Education získává čtvrtou řadu

V rámci akce TUDUM nám Netflix, nebo spíše Moordaleské televizní zprávy, přinášejí mimořádnou novinku. Seriál Sex Education byl totiž pouhý týden po premiéře třetí série prodloužen pro čtvrtou. Máte z potvrzení další řady radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás