Sex Education (Sexuální výchova) Sex Education - Hodnocení

Sex Education - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Vtipna blbost.

8.6.2021 | 23:57:02
adamcok

Prvá séria 90 % , druhá ani nie 30. Stále sme v heterosexuálnej spoločnosti, takže som znechutený ,že počet homosexuálnych scén v druhej sérii prekračuje všetky štatistiky.

21.10.2020 | 22:33:42
daiv666

Chybí mi ta „telecí léta“ na škole.

29.7.2020 | 22:14:00
Poolverine

Yes, please. Je to sranda, a príjemne sa na to pozerá. Milujem to Wales prostredie. A škoda, Maeve bola ako blondína kočka.

překladatel
24.7.2020 | 13:11:22
LMDizajn

Jednotlivé epizódy sú skvelé, ale druhá séria prešla k pomerne veľkej absurdite a k naťahovaniu divákov. Momentálne sa mi zdá zaujímavejší dej Otis a Ruby. Ako poznamenal jeden divák, ak hlavné postavy Otis a Maeve majú za 8 epizód (x50min) spolu len 13 minút, niekde bude problém. 1 séria bola 100%, druhá mala skvelé diely, ale ako celok to bolo slabé.

23.7.2020 | 9:46:45
captain

Seriál s obrovským potenciálem, který bohužel sklouzává k absurditám a šaškování typu Californication…

6.7.2020 | 16:47:23
Blad

Jak jsem to celé bral jako oddechový pořad u kterého se budu jenom bavit bez většího přemýšlení, tak na konci jsem se přistihl, že nad osudy postav vážně uvažuju a že mi na nich záleží. To samotné považuju za velký úspěch režiséra a scénáristy. Byly zde menší dějové linky, které mi úplně nesedly (bytostně nesnáším to vyjadřování borce na vozíčku), ale celkově parádní seriál se silnou lidskou stránkou schovanou za běžné problémy dospívajících.

9.4.2020 | 15:16:47
Venca80

NOTPČ. Slušnej extrém. Jako jo, občas se zasměju, Otis celkem OK (sympatický herec), Scullyová mě baví, ale jako 94% homo (skoro vždy Č-B) a když už zbytek hetero, tak jedině mezirasový křížení… uff… A samozřejmě nejhorší jsou bílí heterosexuální muži… A ze všeho nejvíc se bojím, že to autoři myslí vážně a asi si přejí tento svět… (Na hvězdičky/procenta se nekoukejte nechtěl jsem to hodnotit, ale pro vložení komentáře to vyžaduje systém…)

14.2.2020 | 9:30:24
Zdennov

První díly první série vážně vtipné, celkově byla první řada spíše oddechovka. Myslím že každý se něčemu přiučí, zasměje a podívá se na realitu sexuální problematiky a co vlastně lidi řeší. Zároveň se v seriálu ale objevují problémy, strachy, velká bolest, nerozhodnost i zrada.. A když je člověk vtáhnutý emocemi, cítí je dost silně.. Vlastně pro mě seriál ukázal hodně ze života mladých lidí, ale nevtíravě a tak nějak mimochodem. Poslední díly druhé série zase byly spíše vážné, ale celé to krásně gradovalo, průběžně se vše řešilo a nakonec málo co zůstalo otevřené, což já ráda. Něco se vyřešilo přímo, něco náznakem, něco úplně a něco napůl.. Palec nahoru za vyobrazení přátelství mezi mužem a ženou (poslední díl) a taky tím, že rozhodnutí o volbě partnera je vážně komplikované.

4.2.2020 | 1:34:14
EliMale

Jako jo… Sranda, zápletka očekávatelná – tohle se přece musí zákonitě pokazit, jakékoliv poradenství je těžká disciplína i pro profíky. Co už je ale ultra klišé a poznávací značka Netflixu – každý seriál, bez ohledu na historické souvislosti, statistiku a realitu kolem nás – musí obsahovat homosexuály (ideálně kluk+kluk, holka+holka, a čím víc, tím líp), transku a hetero obyč outsider kluka s komplikovaným vztahem ke krásné spolužačce, kterou hraje o deset let starší herečka. Vzhledem k tématu seriálu to tady lze částečně odpustit, ale… Jděte s tou korektností už do háje. Touhle cestou to za chvíli bude pro hetero člověka bez úchylek těžkej svět.

2.2.2020 | 12:34:47

Stav překladu

Epizoda S02E08: Episode 8

cz100%
DOKONČENO

Titulky k druhé sérii pocházejí z dílny Netflixu.

Nezapomeňte všechny epizody druhé série ohodnotit v jejich profilech.

Nepřehlédněte

Hvězda z Harryho Pottera a další míří do třetí série

Hvězda z Harryho Pottera a další míří do třetí série

Natáčení nadcházející série je v plném proudu, a proto se dočkáváme i informací ohledně nových postav, které budeme v třetí řadě vídat. Nyní jsme se dozvěděli o třech takových a podrobnější informace se o nich dozvíte uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás