Sex Education (Sexuální výchova)
92/100 - 266×

Sex Education(Sexuální výchova)

Seriál Sex Education se zaměřuje na Otise Milburna, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Erotický, Komedie
hrají
Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman)

Jedna hlavní postava se do další série už nevrátí

Jedna hlavní postava se do další série už nevrátí

Natáčení čtvrté série by mělo započít toto léto, tudíž ji s největší pravděpodobností spatříme až v první polovině příštího roku. Bohužel se v ní ale budeme muset obejít bez účasti jedné z hlavních postav.

3 14
8.7.2022

Bylo jen otázkou času, než seriál některá z hlavních hereckých hvězd opustí. A dojde k tomu právě s příchodem čtvrté řady. Možná si už říkáte, že tušíte, o koho půjde, jelikož herec Ncuti Gatwa, představitel Erica, získal roli čtrnáctého doktora v seriálu Doctor Who, nicméně vám můžeme prozradit, že o něj nepůjde. Herec by měl stíhat oba projekty zároveň, takže s Ericem se loučit nebudeme. Kdo ví, jestli ale bude mít čas v roli pokračovat v případné páté řadě. To ale předbíháme. Nyní zpět k tomu hlavnímu. Ve čtvrté řadě se už nebudeme vídat s Olou.

Její představitelka Patricia Allison tuto informaci sama potvrdila během účasti v britské rádiové show Breakfast With Yinka and Shayna Marie (ke zhlédnutí na konci článku). Důvodem jejího odchodu je to, že se jí dostalo dalších hereckých příležitostí a ačkoliv si hraní v Sex Education naprosto užívala, rozhodla se jít za jinými projekty a rozšířit tak své herecké portfolio. Tím pádem je jisté, že vztah mezi Olou a Lily už nebude mít pokračování a ani neuvidíme její dynamiku s malou sestřičkou, která se narodila jejímu otci Jakobovi (nebo že by ne?) a Otisově mámě Jean. Lze očekávat, že její odchod bude vysvětlen tím, že odešla na nějakou internátní školu, jelikož Moordaleská střední musela na konci třetí řady své brány zavřít.

(Olu už nadále nebudeme vídat. Foto: Netflix)

Další možný odchod se týká posily třetí série, a to ředitelky Hope Haddonové. Ačkoliv zatím oficiálně nic oznámeno nebylo, je pravděpodobné, že její postavu už dál neuvidíme. Ale třeba nás tvůrci překvapí a nějak ji do příběhu zakomponují. S jistotou ale můžeme potvrdit, že se do další řady také nevrátí herečka Simone Ashley, která ztvárňovala postavu Olivie, jelikož herečka má plné ruce práce se seriálem Bridgerton. Nedotknutelní tak budou mít o jednoho člena míň. Zbytek obsazení by se měl do nové řady vrátit a dokonce se spekuluje i o návratu Maevina bratra Seana, jehož si zahrál Edward Bluemel, který už ukončil své závazky k seriálu A Discovery of Witches.

Zdroje: TVLine, Thrillist

Mrzí vás, že už Olu ani Olivii nebudeme dál vídat?

Diskuze /8

SaDiablo

to mě mrzí jen s ohledem na přátelství mezi olou a adamem, to mi bude chybět, ale mnohem víc mě mrzí olivie. ta je pro mě teda hlavnější postava jako ola.

8.7.2022 | 16:19:17
Kubey

Ja som ju nemusel, vôbec mi nebude chýbať.

8.7.2022 | 17:25:48
Nina317

Ani mne nebude Ola chýbať, to už skôr Olívia.

8.7.2022 | 17:45:03
kenkaku

No a co teprve Mave… ta už prohlásila dřív, že nehodlá hrát náctileté.

8.7.2022 | 21:11:47
DiceCze

Chvíli jsem se bál o Scullyovou :D

8.7.2022 | 22:55:24
LALI1987

práve ten eric by mohol ísť preč konečne, lezie mi extrémne na nervy.

9.7.2022 | 7:28:35
Steve23x

Ani jedna mi chybět nebude, ale radši měl zmizet ten teplouš černej.

To spíš by mi vadilo, kdyby se nevrátila Emma Mackey.

9.7.2022 | 14:38:48
Basim

Penisová žena už nebude! Ta byla nechutná ohledně těch komiksů.

10.7.2022 | 13:27:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E08: Episode 8

cz100%
DOKONČENO

Titulky k třetí sérii pocházejí z dílny Netflixu.

Nezapomeňte všechny epizody třetí série ohodnotit v jejich profilech.

Nepřehlédněte

Sex Education získává čtvrtou řadu

Sex Education získává čtvrtou řadu

V rámci akce TUDUM nám Netflix, nebo spíše Moordaleské televizní zprávy, přinášejí mimořádnou novinku. Seriál Sex Education byl totiž pouhý týden po premiéře třetí série prodloužen pro čtvrtou. Máte z potvrzení další řady radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama