Sex Education (Sexuální výchova)
92/100 - 270×

Sex Education(Sexuální výchova)

Seriál Sex Education se zaměřuje na Otise Milburna, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

USA | 2019 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Erotický, Komedie
hrají
Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman), Alistair Petrie (Michael Groff), Mimi Keene (Ruby Matthews), Simone Ashley (Olivia Hanan), Chaneil Kular (Anwar Bakshi), Mikael Persbrandt (Jakob Nyman), Jim Howick (Colin Hendricks)

Sex Education získává čtvrtou řadu

Sex Education získává čtvrtou řadu

V rámci akce TUDUM nám Netflix, nebo spíše Moordaleské televizní zprávy, přinášejí mimořádnou novinku. Seriál Sex Education byl totiž pouhý týden po premiéře třetí série prodloužen pro čtvrtou. Máte z potvrzení další řady radost?

69 0
25.9.2021

Diskuze /11

Decado23

Už menší než dříve. Třetí série námořník dvě neměla. Takže to očekávání je mnohem menší.

26.9.2021 | 0:14:15
Decado23

Na první dvě, pardon za auto korekci mobilu.

26.9.2021 | 0:14:48
hyena

Seriál je fajn ale to očividne naťahovanie mi fakt vadí už nech to v poslednej sérii uzavrú a možno nech sa príbeh posunie o nových študentov..tvorcom už by malo byt trápne že stredoškolákov hrajú 26rocny dospeláci ?

#4 Stardos
26.9.2021 | 12:38:18
Stardos

#3 hyena: Proč by mělo? Většina seriálů i filmů obsazuje jako středoškoláky 20+ herce. Je to kvůli zákonům o práci nezletilých. Navíc snad nikde ještě nepadlo, kdy se bude čtvrtá série odehrávat? Za mě by dávalo smysl, aby tam byl časový skok klidně pár let, aby měli všichni dostudovanou vysokou a rozhodli se znovuotevřít Moordale

#5 hyena #6 Kubey
26.9.2021 | 12:49:33
hyena

#4 Stardos: vždy sa dajú nájsť aj nejaky 18–19rocny herci veď teraz chce byť každý herec určite by to nebol problém…a k tomu druhému čo si napísal bože nie to by bola riadna kravina..aspoň teda pre pre mňa

26.9.2021 | 12:57:38
Kubey

#4 Stardos: No to som zvedavý, či tam bude nejaký skok v čase, pretože ak som dobre počul, tak niekto z hlavných postáv vravel, že je v poslednom ročníku, čiže už musia končiť. Fajn by bolo, ak by boli napríklad na nejakej VŠ alebo rovno už mimo školy.

#7 CaptainDeadpool
26.9.2021 | 15:16:30
CaptainDeadpool

#6 Kubey: tak ještě můžou ukázat snahu o nezavření Moordale… de fakto se může děj odegrávat hned po konci s3

26.9.2021 | 16:48:04
LMDizajn

Myslíte že bude S4 konečná ale otvorí dvere pre spin off?

No tvorcovia to prehnali už v druhej polovičke S2, kedy Otis a Meave bolo len predlžovanie na divákov, už vtedy by mi to nedavalo zmysel, keby sa dali dokopy (nezabudajme že Meave spravila par zlych veci Otisovi o ktorych Otis nevie), teraz počas S3 už vôbec a z nejakeho dovodu to vyprchalo aj z hereckych vykonov, ktore jednoducho nefungovali. Ťažko povedať, či je za tým Emma, či bude v S4 alebo čo majú scénaristi za ľubom.

27.9.2021 | 9:01:23
Snowleopard

Já se těším.

Začal jsem se dívat teprve nedávno. Už od začátku se mi hodně líbíl Otis s Maeve, ale tím jak to všechno začali natahovat, tak jejich vztah začal přicházet o to jejich kouzlo. Popravdě Otis a Ruby byli super, není divu, že si hned získali tolik fanoušků.

27.9.2021 | 20:16:18
oskarka

Svůj názor na třetí sérii jsem vyslovila u prvního dílu. Přitom první série neměla chybu a i ta druhá ušla.

Ve čtvrté sérii se věční studenti posledního ročníku střední školy budou pravděpodobně věnovat sexu s domácími mazlíčky, jinak už vyčerpali skoro vše, kromě nekrofilie a incestu. Aha, ještě by se mohli nechat přeoperovat, našlápnuto už na to mají slušně.

28.9.2021 | 22:43:41
Gaffík

To mě taky štve. Jako chápu, že zrovna sex education by asi 16ky hrát neměly, ale proč 20+? To jako v 18 nejde být hercem???

8.11.2021 | 10:56:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E08: Episode 8

cz100%
DOKONČENO

Titulky k třetí sérii pocházejí z dílny Netflixu.

Nezapomeňte všechny epizody třetí série ohodnotit v jejich profilech.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznamte se s novými přírůstky čtvrté řady

Seznamte se s novými přírůstky čtvrté řady

Jelikož se čtvrtá řada bude odehrávat i v lokacích, které jsme ještě dříve nenavštívili, seznámíme se s mnoha novými postavami. Obzvláště šest z nich bude pro příběh důležitou součástí a nyní si je blíže představíme.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama