Shadow and Bone (Světlo a stíny)
81/100 - 83×

Shadow and Bone(Světlo a stíny)

Jedna mladá bojovnice zjistí, že má kouzelné síly, díky kterým by konečně mohla sjednotit svou zemi. Její odhalení však nezůstane bez povšimnutí, protože se na ni zaměří zlé síly.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Jessie Mei Li (Alina Starkov), Kevin Eldon (Aparát), Zoë Wanamaker (Baghra), Luke Pasqualino (David Kostyk), Julian Kostov (Fedyor Kaminsky), Ben Barnes (Generál Kirigan/The Darkling), Daisy Head (Genya Safin), Amita Suman (Inej Ghafa), Simon Sears (Ivan), Kit Young (Jesper Fahey), Freddy Carter (Kaz Brekker), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Calahan Skogman (Matthias Helvar), Danielle Galligan (Nina Zenik), Sujaya Dasgupta (Zoya Nazyalensky)

S01E07: The Unsea

S01E07: The Unsea

Osud jelena nechává Alinu v nemožném postavení vůči Kiriganovi, jehož spojení s Vrásou začíná být čím dál tím jasnější.

cz sk
23.4.2021
50 minut

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Flashback byl dobrý, i když klidně mohl trvat déle. Ze seriálu mám ale i tak velice smíšené pocity…

webmaster, grafik
15.8.2021 | 12:57:52
Lex Luthor

Kaz a jeho parta, zločinecké trio, to táhne kupředu minulost generála celkem fajn zbytek nic moc

2.5.2021 | 19:07:37
VictoriaF

Jak jsem mohla zapomenout, jak moc miluju Bena Barnese? :D A stejně jako u komentáře níže doufám, že z Kirigana neudělají naprosto černočerného padoucha.

28.4.2021 | 21:15:49
Milano33

Do popredia sa nám dostáva generál Kirigan a prostredníctvom flashbackov máme možnosť nahliadnuť na jeho backstory. Ukázalo sa, že nič nie je také čiernobiela, ako sa na prvý pohľad môže zdať, i keď sa trošku obávam, že z neho neskôr seriál spraví čistokrvného zlosyna. Snáď sa mýlim a bude sa i naďalej takto vykresľovať. Myslím si, že je len dobre, že dostal viacej priestoru na vykryštalizovanie jeho charakteru a motivácie. Plne chápem, že bytie a súcno pre grishy bolo v kedysi problematické. A neviem, či je to iba mnou, ale CGI toho jeleňa sa príliš nepodarilo. Každopádne, práve pomocou sily tohto mýtického tvora sa The Darklingovi podarilo ovládať Alinu. Medzičasom sme sa dočkali naozaj krásneho a pohnutlivého rozhovoru medzi Kazom a Inej. Kaz sa nám konečne emocionálne otvoril!

24.4.2021 | 23:14:49
Remi91

Nejvíce prostoru dostal Kirigan. Jeho minulost byla fajn, ale pak to najelo na vlnu nepřetržitého žvatlání, rádoby vznesených proslovů a tíživých momentů. Nic ale pořádně nefunguje, protože z postav se po čase vykrystalizovaly jen figurky, které dělají stále to samé dokola. Jiskřičku naděje vždy přinese pouze Kaz a jeho parta.

23.4.2021 | 20:59:46

Nepřehlédněte

Co je potřeba ke zničení Vrásy stínu?

Co je potřeba ke zničení Vrásy stínu?

Všichni, kteří neznají knižní předlohu, čekali velkolepé finále, ve kterém padne tolik ničivá Vrása. Opak je ale pravdou, a tak i po osmi epizodách rozděluje Ravku temná síla, kterou Temnyj seslal. V článku se dozvíte, proč tomu tak je a co chybělo k úspěšnému zničení Vrásy.

Knihy

GRISHAVERSEŠEST VRANZJIZVENÝ KRÁLDOPLŇKOVÉ KNIHY

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama