Shadow and Bone (Světlo a stíny)
81/100 - 83×

Shadow and Bone(Světlo a stíny)

Jedna mladá bojovnice zjistí, že má kouzelné síly, díky kterým by konečně mohla sjednotit svou zemi. Její odhalení však nezůstane bez povšimnutí, protože se na ni zaměří zlé síly.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Jessie Mei Li (Alina Starkov), Kevin Eldon (Aparát), Zoë Wanamaker (Baghra), Luke Pasqualino (David Kostyk), Julian Kostov (Fedyor Kaminsky), Ben Barnes (Generál Kirigan/The Darkling), Daisy Head (Genya Safin), Amita Suman (Inej Ghafa), Simon Sears (Ivan), Kit Young (Jesper Fahey), Freddy Carter (Kaz Brekker), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Calahan Skogman (Matthias Helvar), Danielle Galligan (Nina Zenik), Sujaya Dasgupta (Zoya Nazyalensky)

Scénáře jsou dokončeny a brzy se začne natáčet

Scénáře jsou dokončeny a brzy se začne natáčet

Podle výkonného producenta Shawna Levyho byly scénáře pro druhou řadu dokončeny a produkce seriálu od Netflixu Shadow and Bone začne již brzy.

31 0
18.8.2021

Shawn Levy v novém rozhovoru pro Collider potvrdil, že druhá řada Shadow and Bone se začne brzy natáčet. Výkonný producent také řekl, že scénáře již byly napsány.

Scénáře jsou napsané, přesouváme se do produkce, jsme ve skvělé formě, máme velmi příznivé postavy a Grishaverse, který jsme postavili a uvedli v první řadě. Odtud to budeme stavět dále. Eric Heisserer je stále v čele jako tvůrce a showrunner. Brzy se dostaneme do procesu produkce.


Foto: Netflix

Levyho prohlášení je jistě skvělou zprávou pro fanoušky fantasy série. Uvidíme tedy, kdy se druhé řady dočkáme. I tak můžete mít šanci si před druhou řadou přečíst předlohy, Griša: Světlo a stíny (první řada) a Griša: Bouře a vzdor (druhá řada).

Četli jste už knižní předlohu?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Co je potřeba ke zničení Vrásy stínu?

Co je potřeba ke zničení Vrásy stínu?

Všichni, kteří neznají knižní předlohu, čekali velkolepé finále, ve kterém padne tolik ničivá Vrása. Opak je ale pravdou, a tak i po osmi epizodách rozděluje Ravku temná síla, kterou Temnyj seslal. V článku se dozvíte, proč tomu tak je a co chybělo k úspěšnému zničení Vrásy.

Knihy

GRISHAVERSEŠEST VRANZJIZVENÝ KRÁLDOPLŇKOVÉ KNIHY

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama