Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) S01E13: Morning Star

S01E13: Morning Star

S01E13: Morning Star

Jace, který se stále vzpamatovává ze všeho, co se stalo, učiní nalezení Valentýna svojí prioritou číslo jedna. I přesto, že stále zápasí se svými rozpolcenými city. V naději ,že najdou způsob, jak zastavit Valentýna, než bude pozdě, musí Clary a Simon najít způsob, jak vzbudit Jocelyn z kómatu. Ale toto řešení možná ohrozí dohodu s podsvěťany, Simonův vztah s Rafaelem a celý upíří klan. Mezitím se Alek musí vypořádat s následky svého rozhodnutí a tím, co jeho volba bude znamenat pro jeho budoucí život.

cz sk
5.4.2016
762 000
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, musim řict že Valentyn to s Jacem sehral dobře ale doufam že Jace se nehodla držet po boku otce dlouho a bude pracovat na zničeni zevnitř a to jak usekl Hodgeovi ruku to bylo fakt drsne a musim řict že plan na na zachranu Jocelyn a všechno co bylo jeho současti fakt nemělo chybu a to jak se postavili proti upirum a to jak to vymsela Izzy tak to nemělo chybu.

23.1.2020 | 0:01:50
loveless

Poslední díl nevybočil ze standardu celé řady a zůstává pro mě na 40%. Od prvního dílu byly v každém díle vidět malá zlepšení, ale konečné zlepšení nebylo příliš výrazné. Škoda.

13.8.2019 | 19:01:24
Kíka13

No nakonec to vůbec nebylo tak blbý, jak jsem díky všem těm komentářům čekala. Ve skutečnosti to bylo příjemné překvapení, protože jsem od toho opravdu nic nečekala a kupodivu to byla příjemná teen oddechovka. Před pár dny jsem dočetla knižní sérii a bylo mi trochu smutno :D :( tak jsem hledala něco, co by mě do tohoto světa na chvíli vrátilo. Každopádně největší překvapení je pro mě obsazení! Jacem pro mě navždy zůstane Jamie Campbell Bower, ale Dominic je hned za ním. Alec naprostá bomba, k dokonalosti už mu chybí jen modré oči! Izzy je suprová, přesně podle knihy, krásná, sebevědomá, milující, silná…Magunus luxusní. Simon boží :) Jen s Clary mám trochu problém a to se mi asi jako jediná herečka zdála na začátku jako dobrá volba. No nečekala jsem, že to řeknu, ale těším se na 2.řadu :)

13.11.2016 | 12:47:07
MoonyTay

Hodnotím celou řadu. Sérii Nástrojů smrti jsem četla tak před 5lety, takže jsem si seriál s knížkami ani moc nespojovala. Podle hodnocení jsem neočekávala moc. Dík Vám! Nakonec pro mě celý seriál byl mnohem lepší než jsem čekala. Díky Malec se celý seriál dostal na 80%. Uvidím jak se to vyvine dál.

19.9.2016 | 16:46:47
sarhod79

Sice odbočili od knihy, některé scény jsou převzaty z druhé knížky, ale ať nad tím přemýšlím čím dál víc, zapadá to do jejich konceptu „na základě knih“. Budu proto moc zvědavá, jak se to vyvine dál, tento díl ovšem nešel s předchozími díly, takže za mě 80%

22.4.2016 | 18:51:09
Niksí

Dlouho jsem přemýšlela, jak tuto epizodu ohodnotit. Na 100% to podle mě nebylo (rozhodně tu byly lepší epizody i pokud pominu tu předposlení Malec) a navíc – podle mě aspoň tu Jocelyn mohli probudit až v druhé sérii. Celkově to bylo tak, jak řekli #shumdario v jednom rozhovoru – horší pro všechny = to znamenalo horší i pro mě! Navíc mě naštvala Camile, že zbytečně Malec komplikuje život zvlášt potom, co se Alec rozhodl a před rodiči si „obhájil“ Magnuse! (ale je pravda, že jsem se zasmála u Magnusových pohybů, kdy naznačoval, že Camile je „šílená“… :D) Každopádně to, že Jace odešel s Valentýnem… no jsem zvědavá, jak to bude pokračovat v druhé sérii… A i když to teda na 100% nebylo, seriál se mi jako celek líbil, takže se i dnes přikloním k tomuto hodnocení xD.

10.4.2016 | 9:40:17
anicka.nah

Docela to šlo, sice jo, Jace je trotl, ale stejně nikdy nebyl mým oblíbencem, takže to ani tak moc nevadí. Jinak za díl celkově super, Izzy, Simon, Malec byli peckoví a Clary je taky ok, takže i když s odřenýma ušima vidím to na 90% :D

8.4.2016 | 18:38:36
Barbra06

Tak dnešní díl mě trochu zklamal. Jediné, co mě bavilo byl Simon, Izzy a docela překvapivě Camille. No každopádně jsem zvědavá na další řadu, už se do děje přidá i Jocelyn. Sice teda tvůrci odběhli od knih úplně, ale tak snad bude druhá řada sledovatelná minimálně tak, jako předchozí díly.

8.4.2016 | 9:11:53
Rebeka89

Fajn díl, ale už jsem viděla lepší finále… Doufám, že Jace tam bude třeba jako špion nebo tak, jinak bych ho měla ráda ještě o moc méně než teď… Malec je boží a Simon je prostě srdcovka.

7.4.2016 | 23:08:33
Kimberlly

Keby to bola normálna časť fajn, ale finálne? nie!

7.4.2016 | 21:19:53
1

Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 178×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás