Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) S02E11: Mea Maxima Culpa

S02E11: Mea Maxima Culpa

S02E11: Mea Maxima Culpa

Lovci stínů i Podsvěťané se snaží vzpamatovat po Valentýnově útoku na Institut. Podsvěťané zůstali v malém počtu a různé smečky a klany debatují o tom, co mají udělat k přežití. S Valentýnem v zajetí je Institut v pohotovosti, ale je to Jace, který nese největší břímě díky své roli v aktivaci meče a tajemství, které tají před Clary. Jace a lovci ale nemají moc času na zármutek, když se po Manhattanu pohybuje vyšší démon. Mezitím Izzy má potíže na své cestě za uzdravením, když pozná záhadného Sebastiana. A Simon se snaží zvyknout, že je Světlomilec.

cz sk
5.6.2017
712 000
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, musim říct že Simon jak se vytahuje tak na to muže doplatit, rozhovor Clary a Jace s Valentynem byl fakt dobry a to jak Valentyn pobizel aby to řekl to fakt nemělo chybu, doufam že Izzy se už z těch problemu vyhrabe a jsem zvědav co je zač ten Sebastian a jake ma umysly, a ten konec byl fakt zajimavy s tou vyměnou.

redaktor
28.1.2020 | 22:09:07
loveshadowhunters

Trénink Parabatai byl hrozně super! Musím uznat, že mě plačící Jace trochu překvapil, ale i mně v tu chvíli ukápla slza. :D Sebastián je boží!! <3 <3 Jen tak dál! <3 Jsem ráda za to, že konečně ukázali, co umí Jace s andělskou krví. A ta záměna.. No, zajímavý nápad. :)

16.6.2017 | 13:13:19
Leksa kom Trikru

Simon se ke Clary vůbec nehodí.....takovej chudísek

16.6.2017 | 5:39:23
DelenaForever

Doufám, že Clary bude s Jacem ♥

11.6.2017 | 20:01:20
kalladoa

@karolfebe Se obavam, ze se Simonem vyspala uz davno

11.6.2017 | 15:55:17
nini78

Ani neviem čo mám napísať. Tak veľmi som sa tešila… Malo to úžasný spád, Jace – Simon, klasika super, Clary – Simon klasika úplne celé zle, (priznávam som zaujatá) Sebastián – neviem, knihy som nečítala a tak mám dosť zmiešané pocity. Neverím mu. Izzy by si nemala brať od cudzích ľudí hoci čo… :D Izzy a Alec, boli úžasní, Alec je tak starostlivý – no nemiluj ho <3 Jace a Alec – tréning bol zábavný, plačúci Jace – nemám slov! Konečne ukázal že aj on cíti. Raphaela mi bolo normálne ľúto, som veľmi zvedavá čo s ním autori zamýšľajú . Mne osobne by sa páčil s Izzy. A nakoniec som si nechala Malec. Tá pusa omg. Na to som sa celú pauzu tešila. A potom čo im urobil Azazel… :( ..nemám slov… Som veľmi zvedavá kto príde na to že Valentine nie je Valentine a Magnus nie je Magnus :-(

9.6.2017 | 15:35:24
karolfebe

Super díl, ale viděla jsem nějakou ukázku a vypadá to, že Clary se vyspí se SImonem. Doufám, že to tak nebude, protože to by mě fakt hodně štvalo…v knize to bylo úplně jinak.

9.6.2017 | 9:40:33
Niksí

Jsem nadšená! Asi ani nemám co vytknout! Na Sebastiana jsem se těšila od počátku, Willa zbožňuju, takže je Sebastian mou další oblíbenou postavou (kdo ho může nemilovat :D takový úžasný bad boy! A ano, milovala jsem ho i v knihách – i když ta situace, kdy … v tom jediném případě jsem ho chtěla zabít) Sourozenecké duo Izzy s Alecem úžasné <3, stejně tak Alec s Jacem a ten jejich trénink, Jace a Simon klasiciky skvělí! A pak samozřejmě – co si nemůžu odpustit – Malec <3 Ale ten konec? :O první jsem myslela, že mu odebral moc, nebo něco takového a pak toto :( Co chci ale vyzdvyhnout je to úžasné předvedení jak Harryho tak Alana, protože ta proměna „Magnuse“, když šel domů a ten „Valentinův“ pohled v promu dalšího dílu!?! Jako by se proměnili i ve skutečnosti! tleskám

8.6.2017 | 10:04:36
mina1424

naprosto ůžasný, nemůžu se dočkat další epizody :D

8.6.2017 | 0:05:25
Nicole998

Skvělej rozjezd 2B sezóny. Scéna Jace a Simona jak ho chce obejmout dokonalá :D Ten Azazel mě při nejmenším trošku sere :D Sebastian a Izzy skvěly. Will ho perfektně hraje a sedí mu ta role. Kdybych ho neznala (z knížky) tak bych Sebastiana litovala (dobře ikdyž vím co je zač tak ho i tak lituju :D ) Konec mě dostal tohle sem nečekala Valentýn Magnus Magnus Valentýn. Určitě zajímavý nápad. Za mě 100%

7.6.2017 | 14:52:01
1

Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
78/100 - 165×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás