Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) S02E11: Mea Maxima Culpa

S02E11: Mea Maxima Culpa

S02E11: Mea Maxima Culpa

Lovci stínů i Podsvěťané se snaží vzpamatovat po Valentýnově útoku na Institut. Podsvěťané zůstali v malém počtu a různé smečky a klany debatují o tom, co mají udělat k přežití. S Valentýnem v zajetí je Institut v pohotovosti, ale je to Jace, který nese největší břímě díky své roli v aktivaci meče a tajemství, které tají před Clary. Jace a lovci ale nemají moc času na zármutek, když se po Manhattanu pohybuje vyšší démon. Mezitím Izzy má potíže na své cestě za uzdravením, když pozná záhadného Sebastiana. A Simon se snaží zvyknout, že je Světlomilec.

cz sk
5.6.2017
712 000
42 minut

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
loveshadowhunters

Trénink Parabatai byl hrozně super! Musím uznat, že mě plačící Jace trochu překvapil, ale i mně v tu chvíli ukápla slza. :D Sebastián je boží!! <3 <3 Jen tak dál! <3 Jsem ráda za to, že konečně ukázali, co umí Jace s andělskou krví. A ta záměna.. No, zajímavý nápad. :)

16.6.2017 | 13:13:19
Leksa kom Trikru

Simon se ke Clary vůbec nehodí.....takovej chudísek

16.6.2017 | 5:39:23
DelenaForever

Doufám, že Clary bude s Jacem ♥

11.6.2017 | 20:01:20
kalladoa

@karolfebe Se obavam, ze se Simonem vyspala uz davno

11.6.2017 | 15:55:17
nini78

Ani neviem čo mám napísať. Tak veľmi som sa tešila… Malo to úžasný spád, Jace – Simon, klasika super, Clary – Simon klasika úplne celé zle, (priznávam som zaujatá) Sebastián – neviem, knihy som nečítala a tak mám dosť zmiešané pocity. Neverím mu. Izzy by si nemala brať od cudzích ľudí hoci čo… :D Izzy a Alec, boli úžasní, Alec je tak starostlivý – no nemiluj ho <3 Jace a Alec – tréning bol zábavný, plačúci Jace – nemám slov! Konečne ukázal že aj on cíti. Raphaela mi bolo normálne ľúto, som veľmi zvedavá čo s ním autori zamýšľajú . Mne osobne by sa páčil s Izzy. A nakoniec som si nechala Malec. Tá pusa omg. Na to som sa celú pauzu tešila. A potom čo im urobil Azazel… :( ..nemám slov… Som veľmi zvedavá kto príde na to že Valentine nie je Valentine a Magnus nie je Magnus :-(

9.6.2017 | 15:35:24
karolfebe

Super díl, ale viděla jsem nějakou ukázku a vypadá to, že Clary se vyspí se SImonem. Doufám, že to tak nebude, protože to by mě fakt hodně štvalo…v knize to bylo úplně jinak.

9.6.2017 | 9:40:33
Niksí

Jsem nadšená! Asi ani nemám co vytknout! Na Sebastiana jsem se těšila od počátku, Willa zbožňuju, takže je Sebastian mou další oblíbenou postavou (kdo ho může nemilovat :D takový úžasný bad boy! A ano, milovala jsem ho i v knihách – i když ta situace, kdy … v tom jediném případě jsem ho chtěla zabít) Sourozenecké duo Izzy s Alecem úžasné <3, stejně tak Alec s Jacem a ten jejich trénink, Jace a Simon klasiciky skvělí! A pak samozřejmě – co si nemůžu odpustit – Malec <3 Ale ten konec? :O první jsem myslela, že mu odebral moc, nebo něco takového a pak toto :( Co chci ale vyzdvyhnout je to úžasné předvedení jak Harryho tak Alana, protože ta proměna „Magnuse“, když šel domů a ten „Valentinův“ pohled v promu dalšího dílu!?! Jako by se proměnili i ve skutečnosti! tleskám

8.6.2017 | 10:04:36
mina1424

naprosto ůžasný, nemůžu se dočkat další epizody :D

8.6.2017 | 0:05:25
Nicole998

Skvělej rozjezd 2B sezóny. Scéna Jace a Simona jak ho chce obejmout dokonalá :D Ten Azazel mě při nejmenším trošku sere :D Sebastian a Izzy skvěly. Will ho perfektně hraje a sedí mu ta role. Kdybych ho neznala (z knížky) tak bych Sebastiana litovala (dobře ikdyž vím co je zač tak ho i tak lituju :D ) Konec mě dostal tohle sem nečekala Valentýn Magnus Magnus Valentýn. Určitě zajímavý nápad. Za mě 100%

7.6.2017 | 14:52:01
LadyD

No konečně jsem se dočkala Bastiana :D … jsem na něj docela zvědavá. Jinak brečící Jace mě taky překvapil. To i mě slza ukápla. Začíná to pěkně zajímavě, uvidíme co přinesou další epizody. Moje reakce po shlédnutí: I want more! Těším se na další .. dneska rozhodně za 100 !

6.6.2017 | 23:25:08

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás