Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) S02E17: A Dark Reflection

S02E17: A Dark Reflection

S02E17: A Dark Reflection

Clary odmítá uvěřit, že její bratr je čisté zlo, když se zdá, že se Jonathan snaží najít Zrcadlo smrti pro Valentýna.

cz sk
25.7.2017
596 000
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, musim říct že Clary byla fakt dobra a to že Jonathanovi uvažuje kladně tak ji to nemam za zle přece je to rodina a Jace tak trochu chapu že ma obavy a to jak ji byl Jonathan nablizku to bylo fakt dobre, a to že se Magnus dozvědel o Meči duši, jsem zvědav jaky to bude mit vliv na vztah mezi Podsvěťany, a musim řict že na Maiu a Simona jsem zvědav jak jim to bude klapat, jsem zvědav co stalo Dot a ten konec byl fakt zajimavy, jsem zvědav co Jonathan uděla.

31.1.2020 | 22:12:00
Difa444

Díl se mi líbil, vůbec nebyl špatný. Magnuse chápu, ale Aleca taky. Oba mají ke svému chování důvod, je to hodně diskutabilní. Simon a Izzy měli super scény ;-) Jonathan (Sebastian) je super, objevila se scéna z knihy i když, ten polibek byl v knize v Idrisu. Hlavně mě zajímalo jestli to tam vůbec dají.

2.8.2017 | 1:43:19
Rose2117

Mě tenhle díl bavil tak jako vždy, sice mě Alec naštval a zároveň trochu zklamal tím jak to držel v tajnosti před Magnusem, takže svým způsobem chápu i Magnusovu reakci (i když byla malinko přehnaná ale i tak se dá pochopit). Doufám že si to kluci brzo vyříkají a budou zase v pořádku, spolu.

28.7.2017 | 9:22:42
mima33

Posledné časti sú totálna nuda. Simon a Maia mi spolu nevadia, Magnus ma riadne naštval (chápem, že sa cíti byť zradený, ale nemusí hneď žalovať), Clary zas raz dokázala, že je tupá. Ešte, že je tam Sebastian s Valentinom, inak by to nestálo naozaj za nič.

27.7.2017 | 8:53:32
Leksa kom Trikru

Sakra to zakončení dílu je strašný......pot­řebuji vědět co se stane s Maxem :D

27.7.2017 | 1:00:17
Car

Simon s Maiou se mi opravdu nelibi a to jak mu ho Izzy jeste ,,dohodila'' mi uplne lame srdce:D tohle je hroznej par :-(nicmene dil suprovej :-)

26.7.2017 | 17:41:38
dCate

Tyhle díly mě neskutečně baví a Will to hraje parádně

26.7.2017 | 16:53:00
Kíka13

Nechápu jak někomu tyhle díly můžou připadat nudný. Mě třeba tenhle a minulý díl připadaly mnohem zajímavější, než nějaký super akční. Hodně se tam toho děje. To, že Clary nenašla ten vlas… no tak se holt nepodívala no, jako upřímně nenapadlo to nikoho, ani Jace, Aleka, tak nechápu proč za to zase může jen ona! Pravda, Magnus se možná unáhlil, ale byl hodně naštvaný, zraněný a opět se jen potvrdilo, že Spolek podsvěťanům zkrátka lže. Myslím, že si to s Alekem vyříkají a bude to snad v pohodě :) A jinak Simon a Maia spolu byli i v knížce! Možná by nebylo špatný si knihy trochu oprášit, než psát blbosti ;) :) Promo na příští epizodu vypadá opět skvěle, tak uvidíme :)

26.7.2017 | 15:02:00
Jana17

To je Clary jako tak blbá, že ji nenapadne se pořádně podívat, jestli tam náhodou nějakěj vlas nezůstal? Její blbost prostě nezná mezí… A proč to šel Magnus hned bonznout? Proč mi kazí moje zlatíčko? <3

26.7.2017 | 12:55:54
MrsRadu

Tak dejme tomu… na jednu stranu chápu, že se Magnus naštval, ale že to rovnou poběží nabonzovat, jsem nečekala. Simon s Maiou? Ne děkuji. Opravdu si myslím, že kdyby se místy více drželi knížky a nevymýšleli blbosti, mohlo by to vypadat lépe.

25.7.2017 | 20:15:03
1

Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 179×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás